Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem felesége egy dámának...

Testvérem felesége egy dámának képzeli magát akinek minden jár?

Figyelt kérdés

Fodrász a csaj 28 éves, semmi extra. Albérletben élt Pesten 3 barátnővel. Összejött a 24 éves testvéremmel, már megvolt az esküvő is 1 éven belül.

Én 17 vagyok, még otthon élek a szüleimmel. A bátyámnak volt egy pesti irodája a munkája miatt amit eladatott vele a csaj és rábeszélte, hogy költözzenek vissza Székesfehérvárra mert itt is lesz majd munkájuk. Vetetett vele egy házat nem messze tőlünk. A tesómnak vissza kellett mennie a konkurenciához dolgozni Pestre mert itt nem jöttek be a dolgok. Sajnos minden nap hallgatni kell a csaj luxus igényeit! 28, elhízott, de használt Gucci táskát kell neki venni meg a születendő gyereküket csak a legnagyobb pesti magánklinikán hajlandó megszülni!

Nem tudom a bátyám mit hazudhat neki, de az ő nettó 500 ezres fizetése erre az igényekre nagyon nem elég. A csaj meg a költözés óta nem dolgozik semmit és a következő 9 évben nem is akar, mert 3 gyerek lesz és kész.

Ezt hallgatjuk minden nap, meg hogy a bátyám idejár pénzt kunyerálni mert nem jönnek ki!

Szerintetek egyszer kiborul a bili? Vagy az ilyen csajoknak ez is jó ha az anyós fizet mindent, nem számít?


2019. dec. 13. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%
CSOK-digger :D Sajnálom, meg a születendő gyermeket is, hogy elvált szülők gyermeke lesz. :(
2019. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!