Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezért most rossz testvér vagyok?

Ezért most rossz testvér vagyok?

Figyelt kérdés
Testvérem hívott , hogy holnapután ha oda tudnám adni az autóm mivel az ő autója olajcseren lesz. A helyzet az , hogy nekem is szükségem van az autóra. Érzem , hogy neki ez rosszul esett. De hat mikor nem volt szükségem az automra én mindig oda adtam. Most egy kicsit rosszul érzem ezért magam , hogy vissza utasítottam.
2020. febr. 4. 10:07
1 2
 11/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Ezt így éreztem gyerekkoromban is." Akkor itt az ideje feldolgozni. Akár rövidebb pszichoterápiával is.
2020. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy olajcsere max 20 perc.

Beszelje meg a szerelovel hogy mikor menjen pontosan, megvarja ott, majd mehet tovabb a dolgara.

2020. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a testvérednek mindig alsó perspektívába kellett kerülnie minden helyzetben és mindig neked kellett enegedned, nem volt fordítva még soha? ez az autó dolog ez mitől függ, mire használja atestvéred, hogy nélküled nem tudja megoldani?
2020. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!