Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a fivérem...

Mit tegyek, ha a fivérem addig adja az esélyeket az ex/jelenlegi/ex/jelenlegi párjának, míg az valóban terhes nem lesz?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis, hogy testvér bátyám párkapcsolatának, mely bizonytalan alapokon nyugszik, vége lett, hál'Istennek. Ez a lány, -továbbiakban Hajnalka- ugyanis nem az volt, akit a testvéremnek szántam volna, ha értitek, mire gondolok. Ekkor a bátyám elhátározásra jutott, miszerint majd összeköltözik énvelem, értelemszerűen jobb ötlet nekem sem juthatott volna eszembe. Már költöztem volna, mire kiderult hogy Hajnal bár nem hord a gyomrán kívül semmit a szíve alatt, plane semmi olyat, amihez a testvéremnek is köze lenne, mégis kapott egy esélyt. Miért? Merül fel bennem újra és újra a kérdés. Miért pont ő? Miért nem az a lány, aki másnap a beköltözése után felcsillantotta fivérem reménytől sugárzó szemet? Miért kell neki hogy valóban addig adja az esélyeket, míg az végül.meg nem fogan? Szerintem nem szerelmes a lányba, és a lány is csak magához akarja láncolni. Egy életre lekötelezni. Én pedig így nem költöztem hat össze a testvéremmel, hiába vártam úgy ezt a napot, hiába hagyott faképnél, mert bár így is lenne számomra hely, felek. Tartok ettől a lánytól, hisz megkörnyékezett azon a balatoni nyaraláson. Kérlek, kerek mindenkit, segítsen, hogyan menthetnem meg a testvérem ettől a pokolfajzattol, valamint önnönmagától? Az mégsem járja hogy èn járjak Peti helyett pszichológushoz, pedig itt megyek benne tönkre,és annyira frusztrál az egész helyzet :( hiába mondja néki mindenki más körülötte,hogy nem hozzá való és,hogy sokkal jobbat érdemelne ennél,de nem,ő szereti mindig ez a válasz,azonban mikor meg kérdeztem,hogy mit szeret benne nem igazán tudott rá felelni,így ezt én pláne nem tudom elfogadni,csak azt nem tudom,hogy hogyan tudnám az útjukat szelni. Hogy lehetne valami tetten érni a Hajnit, hogy lehetne e, hogy hatha valami tisztességtelen cselekedete bújna meg a hatterben, ami méltó bizonyítékként szolgálhatna a vádlottak padján. kérem mindenki segítségét aki elolvasta ne tartsa magában gondolatait!!!!!!


(kérés a tisztelt szerkesztőség felé, hogy a kategória nem tévesztés mind össze tudományos szemszögből is érdekelnek válaszok, de annak is örülnék, ha a szerkesztőség önmaga is válaszolna erre a kérdésre privátban, ugyanis minden segítségre szükségem van! Nagyon hálás lennék, ha sikerülne megoldanunk együtt! ) Sziasztok



2020. febr. 25. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
54%

Nekem van egy tervem. Bérelj fel egy pasit, aki teherbe ejti a lányt. Adj neki valami kamu nevet, stb., ne legyen helybéli. Mikor az ex terhes lesz, akkor közöld vele, hogy tudod, hogy nem a tesód gyereke és zsarold meg azzal, hogy kitálalsz neki erről, ha magától nem lép le.

Ha pedig be akar köpni, akkor mutass valami bizonyítékot arról, hogy megcsalta és akkor senki sem fog hinni egy csalónak.

Mindenesetre vedd át te az irányítást valahogy és csicskítsd be a a csajt.

2020. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 2*Sü ***** válasza:
96%

> mind össze tudományos szemszögből is érdekelnek válaszok


Hát jó, próbáljuk meg. Milyen természettudományok vannak?


Fizika: Rád, a testvéredre és Hajnalkára 9,81 m/s² nehézségi gyorsulás hat.

Kémia: A testvérednek kb. 60%-a, Hajnalkának kb. 50%-a víz.

Biológia: Nagy valószínűséggel a testvéred rendelkezik Y kromoszómával, Hajnalka viszont nem.

Földtudomány: Mindketten a eurázsiai tektonikus lemezen helyezkednek el.

Csillagászat: Mindketten a Nap körül keringnek 365,2563 napos (sziderikus) keringési idővel.

Orvostudomány: Hajnalka teherbe esési esélye függ az életkorától.


Vagy mégis pontosan milyen tudományos szemszögre gondoltál? Melyik tudományág szemszögéből kellene választ adnunk a kérdésere?

2020. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Mit tegyél? Hagyd a testvéredet békén. Az o élete, úgy éli, úgy baxa el, ahigy akarja
2020. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
99%
Azon kívül hogy "nem ilyen lányt szántál" a tesódnak, SEMMIT nem tudunk Hajnalkáról. Miért nem Hajnalka negatíumait soroltad fel? Úgy írsz a tesódról mintha te lettél volna a következő csaja de Hajni visszajött...TÉNYEKET PLS.
2020. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Húsos-csontos? 🙈😂😂😂 Fagyasztóba pakolhatsz már?
2020. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Lóphasz közöd nincs hozzá. De a stílusod mókás. Életidegen. Mint te.
2020. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát a leíráod alapján neked a pszichológus is kevés lenne...
2020. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Kb. A feléig jutottam el a romantikus regényednek, de nem értem, miért te akarsz a testvéreddel együtt lakni? Felnőtt emberek vagytok. Te nem akarsz párt, családot, saját otthont? Ha tesód nyakán lógsz, soha nem lesz.
2020. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
A kerdezo egy alzheimer koros 50+ os ferfi az 1750-es evekbol. Reszvetem mindenkinek aki ezt a borzalmat elolvasta. Mero rosszindulat. Senkinek sincs ahhoz koze a testvere kiver jar!
2020. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj pszichológusoz, bolond vagy.
2020. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!