Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom szerelmes a barátomba,...

Húgom szerelmes a barátomba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen sikerült komolyabb kapcsolatot(szinte sose volt hosszabb mint 1-2 hónap) találnom,nem vagyok egy szép nö. 27 éves vagyok és 2 éve vagyok együtt a 35 éves barátommal. Bemutattam a szüleimnek barátomat 1 éve,lassan már csalàd tag lett de húgom gyanusan ráakaszkodik a páromra(pl legutóbb azon kaptam hogy instán irkálnak szinte folyamatosan de állítólag csak azért mert a húgom házi feladatban kért segítséget) de nemcsak az nekem az is gyanús ahogy nézz rá.


Tudom hogy nem szép dolog de valamelyik nap amíg suliban volt,beleolvastam a naplojába és hosszasan a barátomról fantáziáló részek voltak benne leírva(visszatérö álom végre felfigyel rá hogy elveszti szüzességét vele stb). Hányinger kerülgetett olvasva.


Ezen nagyon kiakadtam és most nem tudom mit csináljak,minden erömbe bele telt hogy ne dühöngjek.

Mi legyen beszéljek húgommal vagy a barátommal? Nem tudom és nem értem hogy miért pont az én barátom kell neki 18 éves létére! Vagy ez csak ilyen ártatlan idöszak ami elmúlik magától?


2020. márc. 1. 09:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Én elmondanám a barátomnak, hogy ezt olvastam a húgom naplójában. Itt elsősorban a csávónak kell leállítania a húgod.


Kétlem, hogy ártatlan plátói szerelem lenne a dologban. Féltékeny rád és el akarja venni, ami neked van.

2020. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a pasiddal beszelj eloszor .. a hugod nem ertene meg .. allitsa lemagad a hugoddal szemben szep lassan folyamatosan
2020. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, valószínűleg le fog csengeni. Első körben a barátoddal beszélj, utána a húgoddal, aztán majd meglátod! És több önbizalmat!
2020. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves a húgod?
2020. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Ott írta a kérdező hogy 18 éves!

"Nem tudom és nem értem hogy miért pont az én barátom kell neki 18 éves létére! "

2020. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Mamjd kinövi. A srác meg valószínűleg tudja, hogy bejön a húgodnak.
2020. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Jó tényleg írta, átsiklott felette a szemem.
2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű lecseng majd. Fantáziálni bárkiről lehet. Én nem tennék semmit. A barátod lehet észre sem veszi, vagy figyelmen kívül hagyja. Ha esetleg őt ez zavarja akkor majd megbeszéli veled.
2020. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Na igen de ha mindkettő csak gondolkozik azon, hogy meg kéne beszélni, mármint a kérdező is meg a párja is, de nem beszélik meg, akkor nem jutnak előrébb. Azért kéne a kérdezőnek szóba hozni, mert a kommunikáció fontos!
2020. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Kamukérdés! Egy 27 éves felnőtt nő nem ilyen, finoman szólva is "eccerű" stílusban ír, és nem olvas bele a testvére naplójába.
2020. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!