Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell ide hoznia a...

Miért kell ide hoznia a nővéremnek a barátját? Úgy utalom mikor ittvan. Mit csináljak ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés
Szüleinkkel élünk és ők mindig dolgoznak nem érdekli őket kki alszik itt. Ki sem megyek a szobámbol nem is akarom látni őket egesznap csak nyaljak egymást meg evés közben is... Miért nem tud a nővérem nála aludni? Amúgy is sokkal idősebb a pasi és azért is zavar. Meg én nekem nem szimpi
2020. márc. 18. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
67%
Maximálisan megértelek, én is átéltem hasonlót. Esetleg beszélj a szüleiddel, hogy most nagy a fertőzésveszély, és köszönöd, te nem akarsz beteg lenni a nővéred miatt.
2020. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Szólj be mindig valami vicceset nekik, mikor épp egy közös helyiségben nyalják falják egymást. Zavarba hozod őket, aztán lehet kapcsolnak, hogy mondjuk nem a konyhában kéne dugniuk azért kishijján.
2020. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 opened paradise ***** válasza:
83%
Tüsszents egyet, mondd, hogy "buongiorno" és 2 hétig nem lesz bajod vele.
2020. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne a család előtt egymásba gabalyodni. Ez alapvető modor. Szólj a nővérednek, hogy gáz, amit csinál.
2020. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
Undok vagy. Neked örülnöd illene, a testvéred boldogságának.
2020. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Igy, hogy a korulmenyek ilyenek, viszont nem kenyszerul erre, teljes elvakultsag. De kozben te egy fiatal no vagy. A privatszferad teljes merteku tonkretetele. Szolnek neki, oszinten szolva nem remelnek sokat. Ezutan viszont, hiaba tartana hatbatamadasnak, a szuleimnek szolnek.
2020. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
58%

Ebben a videóban találsz hasznos ötleteket.


[link]

2020. márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2020. márc. 19. 07:45
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Egyre erősebb celzasokat tettem, de csak abból értett amikor valahogy így fogalmaztam hogy "húzzál már innen a pic$@ba"

Nővérem haragudott egy darabig, de kit érdekel.

2020. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Neked se esne jól ha fordítottan ezt csinálna a nővéred a jovendobeliddel. Tessék szepen felnőttként viselkedni
2020. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!