Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony lányok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok miért csak magas pasikkal hajlandóak összejönni? Ha elviszik az összes magas pasit, akkor a magas lányok meg jöjjenek össze az alacsony pasikkal?

Figyelt kérdés
Idegesítő,hogy 155 centi magas törpillák 180+-os pasikra hajtanak

2019. jún. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Most úgy őszintén... mi a here közöd van hozzá? Ha akarsz egy magas pasit, akkor szedjél fel egyet. Ehhez sincs senkinek semmi köze.
2019. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De mindegyik az alacsony lányokkal van
2019. jún. 23. 17:00
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig nem látom a problémát. Nem lehet, hogy te nem a magasságod miatt nem vagy magas pasival?
2019. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
63%

Itt vagyok 197 centisen és örülnék egy magas barátnőnek, mert fejben jobban el tudom képzelni magam velük. Mégis eddig minden komoly barátnőm alacsony volt kb 25-35 centis különbségekkel


Az alacsony lányok valahogy ki merik fejezni a tetszésüket irántam. (Most akár csak ha a nézést nézzük.) A magas lányokon sosem látok olyan szintű érdeklődést irányomba, mint az alacsony lányok részéről. Néha azt hiszem már nem is tetszhetek magas csajoknak

2019. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
26%
Ez így van, Kérdező. Én is magas nő vagyok, szóval megértem. A magas férfiak két fejjel kisebb nőkkel vannak, alacsonyabb pasik meg ránk se bagoznak, mert túl magasak vagyunk. Bocs, a labfitesesek nyomulnak. Nagyon buli.
2019. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
33%

159 centi vagyok párom 172 centi. 6 éve együtt vagyunk.


Most boldog vagy már végre? Egyébként mi közöd hozzá, hogy ki kivel jön össze?

2019. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen törvényszerűség. Én is voltam már magassal, közepessel, alacsonnyalxD


Amúgy tényleg nem értem a problémádat. Tehát az a bajod, hogy ilyen pasikra hajtanak? Azt nem tudhatod ennyiből, hogy sikerük is lessz-e a pasinál. Netán te nem mersz hajtani rá és irigykedsz, hogy mások mernek? Ki tiltotta meg, hogy te is hajts rájuk?? Nyugi, riválisaid mindig lesznek és a magas rivális-nők is épp úgy fognak idegesíteni téged, mint az alacsonyak....

2019. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
35%

Most úgy gondolkodsz mintha 16 éves lennél....


Egyébként igazuk van, nem kell várnod a sült galambot , hogy berepüljön a szádba, te is léphetsz te is kezdeményezhetsz ....

2019. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

De ez extrém felszínesség amit művelnek

Egy törpilla mit akar egy magas pasitól?

2019. jún. 23. 18:03
 10/49 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem pont az a felszínesség, amit te művelsz. Miért ne lehetne boldog egy törpilla egy 180+os pasival?

Az érzelmi intelligenciádat meg próbáld meg fejleszteni, aranyom.

Egyébként te hány éves is vagy? Hány centi? Jól nézel ki? Az életben azért ennél normálisabb vagy? Nem biztos, hogy a magasságod miatt nincs pasid, sőt mi több; az itt látottak alapján merem feltételezni, hogy semmi köze hozzá.


Üdv.: 1.

2019. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!