Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők ha huzamosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők ha huzamosabb ideig jómódban éltek az előző kapcsolatukban, van rá esély, h egy szerényebb körülmények között élő férfivel jöjjenek össze?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit porovokálni..Azért tettem ki a kérdésemet mert ilyen példát még nem nagyon láttam..


Szoval nem olyanra gondolok, h egy férfinek a gatyáján kívül nincs semmije, hanem olyan esetre, h a nők képesek-e arra, h sok évig éltek egy nagy családi házban, tekintélyt parancsoló autói voltak az előző férfinek, vállalkozása, meg sose kellett nélkülözni..


Ezt az életet képesek feladni azért, h egy másfél szobás panelban nyomorogjanak és egy kisautóval kell égniük a pasijuk mellett??


Én sajnos ugy látom, h a nők ha egyszer kifogtak egy tehetősebb férfit, erről a szintről már nem mondanak le később. A környezetemben eddig sose láttam arra példát, h egy nő ugymond lejebb tette volna a mércét..


Mit gondoltok arról, h a nők tudnak e áldozatot hozni anyagiak terén a férfiakkal szemben támasztott elvárások között?? Hogy a 2 havonta megélt nyaralást le kell cserélniük egy évben egyszer egy balatoni hétvégére??


2019. júl. 5. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de nem gyakori.
2019. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Az én volt exem kénytelen volt lemondani az eltartottságról, a jómódról, a luxusról. Úgy távozott, Mindig van feljebb, akiből egyszer hülyét csinált akkor jöhet a következő vastagabb. Gondolom összefeküdt fűvel fával, ment 30m2-es lyukba, ott akkor ledarálja a fószert, hogy bezzeg a volt pasim... Ha nagyobba megy, akkor bezzeg az előző mennyivel jobb volt kicsiben is. Tehát semmi sem lesz jó :) Képesek rá szerintem, csak ezért lesz az a sok váltogatás, mert nem lesz "tökéletes" egyik sem, s ilyenkor jön a válás. Ma még janit szeretem, holnap gézát, mert nem klappol az idilli kép amit a tv-ben mutogatnak h nekik az jár, ingyen és bérmentve, s ezért a hapsi a hibás :) Nehéz dolog ez a visszalépés...
2019. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.Aki a pénzre megy,az mindig is a pénzre fog menni.Kivétel az akinek már van gyereke,nagyon nem ugrálhat.
2019. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Én olyan kivételnek tartom ezt, ami erősíti a szabályt. A hölgyek 99.9%-a nem választ lefelé. Esetleg egy olyan esetben tudnám elképzelni ha nagyon nincs más választása az illető hölgynek,bàrmilyen okból.
2019. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog:

Az egyik,hogy ha valaki elsősorban az anyagiakat nézi/csak arra megy az nyilván kevesbé valószínű higy lemond erről. Aki mondjuk összejön egy tehetős pasival, de ő maga nem száll el a pénztől, szerény marad , szakítanak , utána talán könnyebben összejön olyannal aki kevésbé tehetős.

A másik hogy (nem provokálás) ez szerintem férfiakra és nőkre is egyaránt igaz. Mármint ez afféle emberi "gyarlóság", valamilyen szinten talán belénk van kódolva hogy a 'jobb prédát' nehezebben cseréli le az ember vagy ha lecseréli utána azt várja el, mert azt szokta meg. De ez az emberi természethez sok esetben hozzá tartozik hogy mindig a (számunkra) jobbat/szebbet/többet akarjuk ha már megtehetjük.

Hiába hogy nem vagyok anyagias, szeretem a közel 20 éves, jó állapotban lévő autómat vezetni, ha felesleges millióim lennének a bankszámlámon lehet vennék egy új, szebb, jobb autót a meglévő mellé. Miért? Mert megtehetném.

Párkeresés hasonló.

Ha valaki elé odaállna két férfi/két nő akik megszólalásig ugyanolyanok, tökéletesek szerintem mindenki a gazdagazbbat valasztaná. Emberek vagyunk, tökéletlenek.

2019. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Keresel havi 1m nettót. Érdekel egy havi 200.000-es állás.

Engem egy havi 1.5m-es sem mert a biztos jólétemet nem hagyom ott egy bizonytalan kicsivel jobbért. Ha havi 200e-t keresek viszont gondolkodás nélkül rástartolok egy 500.000-es lehetőségre.

Nincs elég csóró nő? Topmodell gazdag pasijú nőre csorog a nyálad? Naná, hogy rá fog mozdulni a csóróságodra.

2019. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy átfogó önmaga által kezelt anyagi vagy értékrendbeli válság nélkül nem nagyon, bár úgy hiszem, hogy ez ránk férfiakra is igaz.

32/f

2019. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs, de a kérdesed elég himsovi. Úgy jön le, mintha egy nőnek csak akkor lehet haza, autója, és akkor nem nélkülözik, ha ezt egy pasi biztosítja neki.
2019. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy a 2 havonta megélt nyaralást le kell cserélniük egy évben egyszer egy balatoni hétvégére??"


Ja, és nekem sokkal többre futja, mint évente egy balatoni hétvége. Szerinted egy no magától csak a járda szigeteken tud nyaralni?


Keress egy magadhoz hasonlóan csóró lányt.

2019. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam anyagias nőnek, a párom szerelemből választottam és szerelemből építgetjük az életünket is. Ennek ellenére ha már van egy megszokott életszínvonalam (saját lakás, még ha hitelből is, nem egy lepukkant rozsdásodó 20 éves kocsi, évente 2-3x külföldi nyaralás), akkor abból nem szívesen adok lejjebb, sőt, ha tehetem, akkor inkább nem adnék alább ennél. Ha váltok, akkor felfelé váltok, ez munkahelynél is pontosan így működik. Ha dolgozom valahol, ami nem tökéletes, de "megfelelő", akkor nyilván nem fogok olyan helyre váltani, ami ugyan jobb, de kevesebbet fizet. Ez nem felszínesség szerintem vagy aranyásás, ez- csatlakozva egy korábbi válaszolóhoz- emberi természet. Ha már megszoktál egy bizonyos szintet, nem szívesen adsz alább.
2019. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!