Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok ha rányitnátok...

Mit csinálnátok ha rányitnátok a húgotokédra szex közben?

Figyelt kérdés
A húgom 16 éves, 2 éve van barátja. De én még életemben csókolózni sem láttam őket. Most nálunk van, este be akartam menni hozzá valamiért, kopogtam és már mentem is, nem vártam választ (kellett volna) egy jó kis nyalásba csöppentem bele, de szerintem észre sem vettek, annyira benne voltak, szóval gyorsan ki mentem, de azért valamiért úgy érzem kellene beszélnem a húgommal mert a szüleink nem világosították fel... Mit gondoltok? Elég jó a kapcsolatunk, szokott mesélni a kapcsolatukról, és én még úgy tudtam hogy nem akar vele lefeküdni, lehet első volt? Bocsi, lehet fura, de marhára meglepődtem, felhozzam neki, hogy beszéljünk erről? 20F Köszi a válaszodat....

2020. ápr. 4. 00:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20 punciját
2020. ápr. 4. 18:21
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
És aza tudat nem zavar hogy nyalás után, valószinüleg a srác lecumiztatta a a kis csajt?
2020. ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Sztem amit nagyon fontos tudni és vhogy tudatni, az az, h a szexxel csak annak tudatában szórakozzanak, hogy nincs 100%-os védekezés. És 16-17 évesen, egy érettségi nélkül nem lehet akkora buli azzal szembesülni, hogy egyszer csak terhes lettél, és már nem csak a saját, hanem egy másik kis ember életéért felelős vagy... Még ha a sràc normális és veled marad is...


Sztem azt megcsinálhatod, h elhívod sétálni,h beszélni szeretnél vele, először csak hétköznapi témákról, utána meg esetleg elmondod, h "figyu, arról van szó, h egyszer véletlenül láttalak tèged a barátoddal a szobádban." (Semmiképpen ne úgy kezdd, h "láttam amikor a Pisti épp kinyalt...") Megmondhatod h aggódsz, mert nagyon szereted őt mint húgodat, kérdezd meg, hogy a körülményekre nagyon figyelnek-e (védekezés, higiénia, stb), jól érzi-e magát a kapcsolatban, szereti-e a srácot, érzi-e, h a srác is szereti és tiszteli őt, és biztosítsd arról, hogy bármi kérdése, óhaja sóhaja van, nyugodtan mondja neked.


Sztem tesók között ez így korrekt, meg ha beszélgetni hívod el, akkor sejtheti h nagyobb téma jön, talán nem éri majd akkora hidegzuhanyként, ha felhozod ezt a kérdést.

2020. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%
Na volt cumi?
2020. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
76%
Segitenék
2020. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagy kérdező?
2020. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

23-a: a szexxel csak annak tudatában szórakozzanak, hogy nincs 100%-os védekezés. És 16-17 évesen, egy érettségi nélkül nem lehet akkora buli azzal szembesülni, hogy egyszer csak terhes lettél, és már nem csak a saját, hanem egy másik kis ember életéért felelős vagy...


Mi a szar közé van az érettséginek a szexhez? Semmit nem ér a mai világban a papír meg a végzettség, és semmi köze ahhoz, ki, mennyire felnőtt.

2020. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Most miért kellett kiemelni? Megint benyitottál?
2021. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Semmit, max. mondanám, hogy további jó szórakozást, majd kimennék. De ilyen eleve nem történne meg velem, mert tudok kopogni.
2021. márc. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!