Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a nővérem...

Mit csináljak, ha a nővérem puszta jelenléte is irritál?

Figyelt kérdés
Szóval..Sosem voltunk jóban..Igazából sehogy sem voltunk sosem kb..A nővéremről van szó.Egyszerűen utálom.Azt,hogy miért,most hanyagoljuk mert ide ki sem férne.Szóval ide költözött hozzánk és engem már az agyvérzés kerülget..Ahogy meglátom vagy meghallom a hangját a pulzusom kb.300 lesz és remegek..Egyszerűen irritál,a puszta jelenléte,a stílusa,a viselkedése ..Mit tegyek? Az öccse vagyok.18/F

2020. ápr. 13. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Felnőtt ember vagy. Ha nem szeretsz ott élni, ahol élsz, elköltözhetsz bármikor, senki se akadályozhatja meg. Ha annyit nem ér az egész, akkor meg viseld el őt.
2020. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

A nővéred NEM HOZZÁTOK költözött, hanem HAZAKÖLTÖZÖTT.

Ugyanannyi joga van a szülői házban tartózkodnia - a szüleid beleegyezésével - mint neked.

Mindig annak kell lépnie nagykorú személyek esetében, akinek a helyzet nem megfelelő. Jelen esetben neked!

2020. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

A puszta jelenléte is irritál?

Csomagolj és menj!

2020. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

üdv a klubban, valószínű a kistesók élete mind egyforma, ha nővére van.

Gondolom a tiéd is végtelenül okoskodó, lenéző, arrogáns, agresszív.

Öcsikének hív, meg a létező összes lenéző, lekezelő névvel, amivel csak lehet.

És nem érti meg, miért irritál a jelenléte.

2020. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Beteg vagy.
2020. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Pontosan,de nem csak ennyi. A többi "kedves" kommentelőt inkább nem is kommentálnám,mert kitiltanának az oldalról..Semmit nem tudnak ,aztán okoskodnak..Imádom az ilyen embereket..Én vagyok beteg? Akkor csak elmondanék egy picike apróságot,miért is utálom..Például majdnem többször meg is ölt.
2020. ápr. 13. 13:23
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy akart megölni?
2020. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nincs máshova mennem,max a híd alá.Sajnos én nem milliárdos meg milliomos családba születtem,hanem egy trágyadombba.
2020. ápr. 13. 13:32
 9/16 A kérdező kommentje:
Ellökött többször betörte a fejem kiskoromba,meg egyszer meg is mérgezett,alig éltem túl.
2020. ápr. 13. 13:33
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért az még durva,hogy mennyi femináci ember van..Gondolom ha nem írtam volna ki a nemem meg a korom,máshogy állt volna a kérdésemhez néhány "válaszoló".
2020. ápr. 13. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!