Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a saját apám puszta...

Idegesít a saját apám puszta jelenléte. Titeket a tietek nem?

Figyelt kérdés
19 éves leszek,imádom az apámat,nem tudom mit kezdenék nélküle.Viszont..van amikor a hátam közepére sem kívánom,és ezeknek az eseteknek a száma rohamosan nő.Pl.: felkelek reggel jó kedvvel,süt a nap,indulok kifelé napozni,meglátom,elmegy az életkedvem,feljövök a szobámba és itt kuksolok egész nap vagy elmegyek itthonról.Pedig szegény nem csinált az ég világon semmit!:S Nagyon jó volt a viszonyom az apámmal mindig is,de mióta nagykorú lettem,nincs olyan nap hogy ne kötne belém valami marhaság miatt.Mindig azzal jön hogy bezzeg mikor pici voltam milyen édes voltam most meg egy kis köcsög lettem. Persze ezt humorosan adja elő,de kezd kicseszettül irritálni.Tudom hogy nehéz elfogadnia hogy növök föl,egyre kevesebb időt töltünk együtt,és félt a fiúktól...de miért idegesít a puszta jelenléte?:S Ha találkozok vele állandóan azt várom mikor kezd el a bugyborék szövegeivel fárasztani:S Kezdi észrevenni hogy kezdek eltávolodni tőle,és próbál velem többet lenni,de mindig összekapás a vége. Vagy ő túlbuzgó vagy én kapom fel a vizet.Annyira rossz,nem direkt kerülöm a társaságát,egyszerűen nem akarom hogy felidegesítsen :S:S Anyukámmal nincs semmi gond,ő meghagyja nekem a kívánt távolságot,és érzi mikor van szükségem a társaságára.Nahmeg nem fáraszt folyamatosan az okoskodásaival.A kérdés nem az hogy miért ilyen apám,mert azt tudom, hanem hogy ti hogy vészeltétek át ezt az időszakot?
2009. júl. 12. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem kamasz koromban idegesített az apám, nem tudom megmondani hogy miért. Valószínűleg engem is azért, mert nőttem, próbáltam függetlenedni, apám meg még azt akarta, hogy maradjak még egy kicsit gyerek. Érdekes, amióta felnőtt vagyok, és külön élek, naponta beszélünk telefonon, gyakran én kérem hogy találkozzunk és menjünk sétálni vagy fagyizni vagy ilyenek. De hogy ezt az időszakot hogy vészeltem át? Hát nem jól, folyamat veszekedtünk meg minden. Aztán megint jóban lettünk.
2009. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Engem is idegesít...minndig kiabál...pedig mikor kicsit voltam akkor imádtam őt ő volt a mindenem meg én is neki!

Ő azt mondja h azért mert félt,meg szeret,meg minden de nem érti meg h már nem vagyok 10 éves pisis,tudok hogy mit teszek,és ha valamit rosszul csinálok felelősséget is vállalok azért!!!Nem tudom mért nem bíznak meg bennem az anyummal együtt pedig semmi olyat nem tettem!!!

17/L

2009. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mostanában velem is ez van többször, pont most akadtam ki rá.Egyébként imádom őt nagyon jóban vagyunk csak semmit sem tud megtenni ugy ahogy egy gyerek elvárná az apjától amióta anyám külföldön van itthon kész káosz egy vonatot nem tud nekem keresni hanem inkább tv-z ik.Meg egy telefont sem hajlandó elintézni...szóval engem nagyon idegesit.Remélem majd ez is elmúlik.


15/L

2009. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

12:26,

Te egyke vagy?Ha nem,akkor hányadik gyerek vagy? Nekem van két féltestvérem,30 és 40 között vannak,egyiknek már gyereke is van, plusz van még egy édestesóm,aki 23,egy hónapja ment ki Londonba.A féltesóimnál azért nem állt fent ez a probléma, mert apám akkor már külön családot alapított, és nem velük élt,hanem velünk,a nővéremmel viszont hasonló problémája volt,és tudom hogy azért csattan rajtam az ostor,mert én vagyok a legutolsó,és ha én is felnövök,akkor szembe kell néznie azzal hogy bizony megöregedett...

2009. júl. 12. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, de nekem okom is van rá.
2009. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít, mert állandóan cseszeget. Évek óta ugyanazt a baromságokat nyomatja, aminek semmi értelme. Sokszor van aftám és mindig azt mondja, hogy mer nem eszek gyümölcsöt. Pedig rengeteget eszek! Aztán mióta másik fürdőszobám van (2 van a házban és most csináltattuk meg az enyémet használhatóra), azóta azt hiszi, hogy nem mosok fogat(mer ő nem látja/hallja) és cseszeget hogy majd kirohadnak! Pedig rendszeresen mosok fogat :D És ezzel az állandó cseszegetéssel elérte, hogy már nem kívánom a jelenlétét se és teljesen kiakadok a puszta ottlététől is :S Remélem elmúlik, ha elköltözöm, mer jövőre egyetem és kolis leszek.


17/L

2009. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Engem is sokszor idegesít ugyanez ez a helyzet mint nálad,de én sem tudom hogy miért(mondjuk engem néha anyum is)de szerintem azért mert már legszívesebben költöznék el itthonról csak sajnos még nem tudok . De szerintem is ha már nem fogok itthon lakni akkor biztos jobb lesz a kapcsolatunk.

19/L

2009. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem néha még most is idegesít, pedig 27 múltam. Egyébként ő a főnököm is, szóval elég sok időt töltünk együtt:) de ha szabin vagyok, naponta felhív. Nehéz az apákkal, de szerintem a nagyja hülyeségük jószándékú.
2009. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12:26 vagyok!

Nem nem vagyok egyke van egy 20 éves bátyám,de vele sem jobb a helyzet,talán ő még sokkal rosszabul jár mint én,mert ha az apu vmin kiabál vagy valami baja van akkor ő eltűri,én viszont nem,én megmondom neki amit gondolok,nem hagyom őt abban a tudatban h neki van igaza mikor közbe mégsem!

2009. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt 15 évesen. Nem akarta elfogadni, hogy felnőttem. De sok idő és sok veszekedés árán sikerült újra jóban lennünk.
2009. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!