Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy ennyire idegesít...

Normális hogy ennyire idegesít Anya? Akár csak puszta jelenléte?

Figyelt kérdés
Anyával elég jó a kapcsolatunk. Mindent megtesz hogy boldog legyek. Egyáltalán nem szigorú. Viszont pár éve elkezdett idegesíteni a puszta jelenléte is. Sokszor iszonyatosan feszült vagyok a jelenlétében. Eléggé önbizalom hiányos, ügyetlen és nagyon határozatlan. Tudom, nem szép ilyet mondani saját Anyukámra de tényleg így van. Sokszor teljesen nyugodt napom van, aztán találkozunk és elkezdünk beszélgetni és elönt az az érzés. Idegesség, feszültség, nyom a fejem. Az idegesít legjobban mikor valamire azt mondom nem, de ő még egyszer megkérdezi, hogy biztos nem-e? Vagy ma pl: kérdeztem tőle hogy meddig van nyitva egy hely, mert lehet edzés után beugranék oda. Mondta hogy 7 óriáig. Én mondtam hogy annyi idő alatt nem edzek le. De ő megkérdezte hogy akkor viszek e pénzt. A válaszom az volt: "mondtam hogy addigra nem edzek le, csak tudom meddig edzek" elég durva hangnemmel. Ez neki rosszul esett, amit meg is értek, de ilyenkor mint ha hülyének nézne. És nagyon ideges leszek tőle. Nagyon szeretem, és nem tudom miért van ez. Ha pl barátnőm lenne, vagy ha van egy lány akkor azt el se mondom neki mert állandóan azt kerdezgeti. "szép kislány?" "milyen kislány?" ... ezzel a kislányozással is megőrít. Bátyám huszon valahány éves barátnőjet is kislanyozza. Ez is idegesít, a sok más dolog mellett. Leginkább a határozatlanság és az ügyetlenség, illetve hogy mindig késünk miatta. Persze ezekről nem mindig tehet. Az a furcsa hogy csak ő frusztrál engem ilyen szintem. Mindenki mással nagyon jól elvagyok, és alapból egy nyugodt ember vagyok.

2016. máj. 30. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzsereknél elő szokott ez fordulni.
2016. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Hmm... Pacsi! Velem is pont ez van... Csak néha még a tanáraim is felbasznak a puszta jelenlétükkel...
2016. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Elfelejtettem: 16 éves fiu vagyok.
2016. máj. 30. 18:08
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez van velem is.. Hát változol, nősz, az anyud meg marad mindig ugyanolyan. Nem tom ettől van-e én sem értem igazán..
2016. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
nekem ez furcsa, ha szeretsz valakit, akkor az ilyen apróságok nem idegesítenek fel. szerintem ez egy ilyen átmeneti dolog lehet nálad, de neked is oda kellene figyelned hogy ne legyél bunkó, mert az általad leírt példában, anyád kérdése jogos volt, hiszen neked akkor is kellhet pénz, ha nem ugrasz be x boltba, szóval te voltál a bunkó és nem hiszem, hogy téged nézett volna hülyének, max te így értelmezted.
2016. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
19/f pont így vagyok én is
2016. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Ezért is írtam hogy jogosan esett neki rosszul. De nem tehet róla, nem tudom miért van. Nagyon frusztrál.
2016. máj. 30. 19:10
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Semmi rosszat nem tett ellened, inkább veled van a baj.Találd meg az okát,hogy miért idegesit az anyud minden mozgása,minden szava.

Ami a legfontosabb szerintem tudod,hogy nagyon szeret és mersz vele bátor lenni.Másoknak meg akarsz felelni és azért nem érezteted velük,hogy idegesitenek.

2016. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert megengedheted magadnak, anyád eltüri. Bizonyitasz magad elött, hogy milyen kemény csávo vagy. Pedig .......
2016. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem arra hogy bizonyítsak magam előtt. Nem hiszem hogy ez azzal függne össze hogy egyszerűen frusztrál, és feszült vagyok a jelenlétében.
2016. máj. 30. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!