Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a legnagyobb korkülönbség...

Mi a legnagyobb korkülönbség két testvér között, akiket személyesen ismertek?

Figyelt kérdés
Az én rokonságomban 20 év a korkülönbség a báty és a húga között, de kettejük közt is születtek gyerekek. Ugyanattól az apától és anyától.
2020. júl. 6. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok, hugom 4. Fiam szintén 4.

Hugom édes testvérem, ő az 5.gyerek a családban (30.29.28.27.4) anyukánk évenként szülte négyünket. Majd volt egy nőgyógyászati műtéte, ahol azt mondták nem lehet többé gyereke. Mikor terhes lettem anyu sokat volt rosszul. 20hetes terhes volt, mikor kiderült a hugom. 3 hónap van így közte és a fiam között. Aztán szülés után fél évvel kiderült, hogy anyu rákos, hugom első szülibaoja után 2 nappal meghalt. Most én nevelem anyjaként, 1 utcára laknak tőlünk apuval, de többet van nálunk.

2020. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
4 lánytestvér. A legfiatalabb 12 éves, a legidősebb 33. Az anyjuk apámmal évfolyamtárs volt.
2020. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!