Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meg tudnátok ezt bocsátani a...

Meg tudnátok ezt bocsátani a húgotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom, aki most összejött azzal a sráccal, akivel legelőször együtt voltam. Nekem ő volt az első minden téren (első szerelem, vele csókolóztam először, vele vesztettem el a szüzességem).

A húgom összejött vele és mérges vagyok rá, és most úgy érzem, hogy nem tudok neki megbocsátani. Nagyon szerettem azt a fiút, most már nem, de azért régebben nagyon sokat jelentett nekem. Nagyon rossz érzés lenne nekem, ha eljönne hozzánk, és látnám, hogy a húgommal van. Már nem érzek iránta semmit, de akkor is zavarna, hogy a húgom az exemmel van.



2020. júl. 19. 22:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Az érzelmek nem válogatnak. Nem tehet róla, hogy pont abba a fiúba szeretett bele.
2020. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
Hát a csávó valószínűleg csak megdugja húgodat utána lapátra teszi, közben a haverjaival fog röhögni mekkora rib-ancok vagytok (még ha te nem is vagy az)!
2020. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
93%
Szerintem a legjobb ha beszélsz vele erről ha nem hülye megfogja érteni, hogy miért zavar ez téged.
2020. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
94%

Szerintem az lett volna fair a húgodtól, ha előtte megkérdez téged, hogy mit gondolsz arról, hogy ,ha ők ketten összejönnének, és elmagyarázná ő ,hogy nagyon kedveli stb., és úgy jöttek volna össze, úgymond "a te áldásoddal".

De én is azt mondom, mint az előző, hogy próbálj beszélni vele, hogy ez téged zavar. Vagy legalább magyarázza el, hogy ,hogy történt.

2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha nem szereted, akkor csak kellemetlen a szitu de ez inkább nekik kéne kellemetlennek lenni!

A fiú elég hülye, hogy a hugoddal kezd. A tesód helyébe én meg nem kezdtem volna vele, mert elvi okokból sem, mégha tetszett volna sem.


Olyan volt, hogy én szerelmes voltam egy srácba, akivel tesóm összejött, de ő semmiről sem tudott. Évekkel később mondtam el neki, hogy odavoltam a fiúért csak hát akkoriban kis félős voltam, szólni nem mertem volna hozzá.... Azt mondta, ha tudta volna nem jön vele össze.

Szóval mi nekünk a ti helyzetetek szóba sem jöhetne. Nem állnánk össze az exekkel, meg amúgy is annyira különbözik az ízlésünk már elég sok mindenben. Paliknál is, ruháknál is... De hát nekünk ilyen gondunk már amúgy sincs, mert mindkettőnk házas.

2020. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Főleg, hogyha feltételezem, nem is beszélte ezt meg veled.

Sosem értettem ezt. Annyi, de annyi férfi van a Földön, de komolyan. Miért kell ilyen kínos helyzetekbe belemenni?

Amit valaki írt, hogy

"Nem tehet róla, hogy pont abba a fiúba szeretett bele."

Nettó fszság. Hallottál már arról, hogy TABU? Tabu a baráti, családi, ismerősi kör összes exe, és a meglévő párjaik. Hogy tudott egyáltalán úgy ránézni, ha egyszer valaha a te párod volt?

2020. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
A húgod tudta, hogy vele voltál? Hány éves vagy? Hány éves a fiú?
2020. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Ez olyan vérfertőzés kategória. Soha nem kellene a tesóm, barátom pasija!

Ki lesz a következő a családból netán anyukátok. Bár ilyet is hallottam, hogy valaki elcsábította a lánya pasiját.

A húgod egy sunyi ribizli, akinek nincs határ. A pasi meg szintúgy beteg.

2020. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért a srác nagy gép: lefurja a nővért meg a húgát is.

Mellesleg tudja a hugod, hogyan érzel? Mert ha nem mondtad neki, akkor nincs mit megbocsátani, hisz nem tudja, hogy téged ez bánt. És elég fiatal ahhoz, hogy magától ne jusson eszébe.

Amúgy a testvéred. Én a testvéremnek egy piti párkapcsolati dolgot simán megbocsátanék, lényeg, hogy ő legyen boldog. Még ha engem zavar is kicsit.

2020. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A vàlaszokból is látszik, kj a megalkuvó “àldozat” típus...
2020. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!