Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meg tudnátok ezt bocsátani a...

Meg tudnátok ezt bocsátani a húgotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom, aki most összejött azzal a sráccal, akivel legelőször együtt voltam. Nekem ő volt az első minden téren (első szerelem, vele csókolóztam először, vele vesztettem el a szüzességem).

A húgom összejött vele és mérges vagyok rá, és most úgy érzem, hogy nem tudok neki megbocsátani. Nagyon szerettem azt a fiút, most már nem, de azért régebben nagyon sokat jelentett nekem. Nagyon rossz érzés lenne nekem, ha eljönne hozzánk, és látnám, hogy a húgommal van. Már nem érzek iránta semmit, de akkor is zavarna, hogy a húgom az exemmel van.



2020. júl. 19. 22:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mellesleg kèrdező, te megbocsàtottàl? Sikerült megbeszélnetek?
2020. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
32%
20. áldozatok akkor lennénk, ha egy idegennek nem bocsátunk meg. Sztem a testvérünk minden tekintetben egy pasi/csaj előtt van. És ez nem csak azt jelenti, hogy neki kötelessége szakítani, hanem néha nekünk kell megbékélni az ő kapcsolatával.
2020. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg testvérnek sem kell mindent megbocsàtani csak azért, mert testvér. Ez ugyanaz, mikor a mérgező családnál jönnek azzal, hogy “dehàt ők a családom”. Ok, itt valószínüleg csak egy futó kapcsolatról van szó, hiszen 15 éves a lány. De akkor sem kell úgy tenni, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne csak mert ő a testvérem. A testvér is ugyanúgy támadhat hátba. Amúgy meg ha tudja a húg, hogy hogy érez a kérdező, akkor nem kell megbocsátani szerintem, mert az már más megvilágításba teszi a dolgokat. Ha nem tudja, akkor meg kell beszélni, és ha mindketten el tudják fogadni a szitut, akkor ok. De továbbra is azt gondolom, hogy bár igen a testvér előrébb van, mint bármilyen pasi/csaj, viszont ezt a testvéremnek is így kell gondolnia, mikor épp az én volt pasimat akarja. Oda-vissza érvényes ez, azt gondolom, akkor valós.
2020. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22# Ez egy őskori felfogás, hogy a testvér meg a család, ott aztán mindent meg kell bocsátani a nagy francot.

A kérdező majd megbocsát, ha úgy érzi és teljesen jogos a dühe! Hisz 1milliárd pasit választhatott volna a húgi, de neki pont az kell, akivel a nevét volt. Persze bizonyítani kell, hogy én is vagyok olyan jó csaj, mint a nővérem. Ez egy undorító versengés, irígysèg. Ami később tovább fajulhat, mert mivan, ha ráfanyarodik a nővére következő palijára, már akkor mikor még kapcsolatban vannak..a rivalizálásnál nincs határ.

Akkor kell megbocsátani, ha az ember meg tud! Olyan is van, hogy nem tud...

2020. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!