Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy ísmerkedjek a fél testvér...

Hogy ísmerkedjek a fél testvéremmel?

Figyelt kérdés

Most beszélgetünk először massengeren. De nem tudom miről tudnánk jobban ami közös téma.

Én 16 vagyok, ő már 31 éves 2 gyerekkel. Tehát nagy a különbség.


Nyitott állítása szerint, de mégis olyan tartózkodó, szerintetek, hogy érjem el, hogy jobban nyisson felém kicsit?


Nekem nem volt soha testvérem, így szeretném megismerni, de lehet ő nem igényli ezt.


A válaszokat előre köszönöm.



2020. júl. 29. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Ísmerkedjek vele
Hagyjam az egészet annyiban
47 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy.
2020. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Talán azért tartózkodó, mert egyelőre idegen vagy neki. Nincs garancia rá hogy jóban lesztek, de egy esélyt megér a dolog.
2020. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Felesleges. Két idegen vagytok egymásnak.Mindenki élje a maga életét ahogy eddig.
2020. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül igaz. Én 23 évvel vagyok idősebb a legkisebb fél tesómnál. Ő 12. Nem beszélünk napi szinten, de most is megyek hozzájuk. Még így is közbetlenebb a kapcsolatom vele, és a 15 éves nővérével/húgommal, mint a korban hozzám közelebb álló nővéremmel és húgommal. Hajrá! :)
2020. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat legyel kozlekenyebb vele meg ha hasonlo suliba jart pl te gimis vagy es o is gimis volt, akkor kerdezd meg sokat gondolodott e a tovabbtanulason akkoriban, meg felvetelizett e tobb helyre stb. Vagy csak meselj a mindennapjaodrol. Mintha irnal valami baratodnak csak kozvetlenul. En birtam a 16 eves uokahugom amikor 30*voltam mar...

Neki lehet a 2 gyerek mellett nincs nagyon kedve vagyis ideje messengerezni. Lehet ezert erzed tartozkodonak. Milyen idosek a gyerekei?

Mert ha nagyon ismerkedni szeretnel vele, akkor siman flajanlhatnad hogy kicsit segitesz neki a gyerekekre vigyazni. Hogy elmesz e sjatszol veluk, es o akkor addig tud valami mas hazimunkat csinalni vagy elkisered oket a jatszoterre. Es ugy azert konnyeb beszelgetni es ismerkedni meg x alkalom utan ha mas nem a "fel" unokahugik/ocsik kozos beszedtema lesznek.


Jo tudom nem feltetlenul bebiszittelni vagysz 16 evesen, de az en rokonsagomban tobben igy kezdtek a diakmunkazast meg az egyetem mellett dolgozast, hogy elsore ismeros/rokon melett segitettek gyerekkel aztan meg mar ugyanezt masnak egesz jo penzert csinaltak.


Persze azert kihasznalni ne hagyd magad (bar nem hiszem hogy ennyire pofatlan lenne valaki:-), meg azert azt eszreveszed es amugy is puding probaja az eves).

2020. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!