Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gonosz ember vagyok, mert nem...

Gonosz ember vagyok, mert nem tudom megbocsátani a testvéremnek az alábbi dolgokat és nem tartom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1. A konyhában halat pucolt, én kimentem vizet inni. Agresszív lett mert úgy érezte, hogy én akadályozom őt. Megindult felém a késsel, én berohantam a szobába, ő utánamhajította a kést ami a szekrényben állt meg, egy elég nagy darabot kihasított belőle. (23 éves volt ekkor)


2. Félhosszú hajam volt, randira készülődtem. Az ágyon ültem, ő odalépett hozzám és levágott egy tincset a hajamból. (26 éves volt ekkor)


3. Valami miatt dühöngött, én pedig behúztam a harmónikahajtót, hogy ne zavarjon tovább. Ő ököllel beütötte, szétört az egész, az egyik panel bedőlt a szoba közepére, az ajtó használhatatlanná vált. (28 éves volt ekkor)


Jópár hasonló történt még...Visszatérő motívum a viselkedésében a bántalmazás és a szándékos károkozás.


Azért írtam kort is, hogy lássátok, nem gyerekkori csínytevésekről van szó.



2020. máj. 30. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
104 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy gonosz. Más már a fost is kiverte volna belőle minden ilyen alkalmanként.
2020. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy emiatt gonosz vagy? Gondolom, van valami mentális betegsége a tesódnak, amiatt kapod az ívet, a szüleidtől, talán? Én se tartanám a kapcsolatot vele, nem kell öngyilkos jelöltnek lenni.
2020. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%
A hajlevágás hiszti. A másik kettő viszont véresen komoly. Mentális beteg a tesód?
2020. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

ennek a tesonak tuti van valami mentalis betegsege, lehet nincs diagnosztizalva, de az nem normalis, hogy kest dobal valaki utan meg ajtokat tor szet majd 30 evesen. szerintem pszichologus kene neki.


#3 a hajlevagas nem hiszti, a tesonal valami nincs rendben ha azt hiszi, ilyet megtehet. ha a kerdezo ujjat vagta volna le, akkor is csak hiszti lenne?

2020. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
Neked egy hajtincs meg az ujjad ugyanaz? Amúgy egyik ismerősömnek paranoid skizofrén a volt férje, az csinált ilyeneket. Veszélyesek.
2020. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
#5 nyilvan nem ugyanaz, de egyik se oke es egyik se hiszti. nagyon durvan megsertette a kerdezo szemelyes teret. es honnan lehetne tudni, hogy a kovetkezo nem a kerdezo ujja lesz? kest mar dobott utana, az egybol meg is olhette volna, es lathatoan ez a tesot nem zavarta, egy ujj levagasa ehhez kepest semmiseg lenne.
2020. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

A hajlevágás már csak azért sem hiszti, mert mi van ha épp odafordulok felé és kiszúrja a szememet.


Köszönöm a válaszokat. Nekem is az a gyanúm, hogy mentálisan beteg a testvérem, de szükségem volt külső megerősítésre. Annyi sokszor megkeserítette már az életemet, jobb ha elkerülöm őt a továbbiakban is.

2020. máj. 30. 11:06
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Az én testvérem is agresszív, ő 30körüli...az én testvérem szociopata. Biztos van baja a testvérednek.
2020. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
De előtte nem csinált ilyeneket?
2020. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

De, persze hogy csinált. Hosszasan lehetne sorolni...


Gyerekként a strandon folyamatosan lenyomott a víz alá. Gumikötéllel csapkodott. Csúfolt. Volt, hogy vettem egy irodai forgószéket, hazavittem a boltból, összeraktam, ő még aznap elkezdett ugrálni rajta ami persze így szét is tört. stb. stb.


Akkoriban nem nagyon értettem ezeket, nem tudatosult bennem hogy beteg lehet.

2020. máj. 30. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!