Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvéremet, nem...

Utálom a testvéremet, nem tudok tőle aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos a szobánk úgy van hogy egymás mellett vagyunk és szinte mindent lehet hallani amit a másik csinál. Neki kisebb szobája van mint az enyém. A tesóm van hogy hajnali 2-ig gépezik és beszélget az egyik haverjával, és olyan 13:00/13:30 körül kel fel . Egész nyáron ezt csinálja, ami engem csak akkor zavar hogyha beszélget hajnalig a barátjával. Szoktam szólni neki hogy halkabban, de van hogy egy idő után el is felejti. Emiatt felborítja az én napirendem és idegesít hogy mostanában nincs senkire bellátással, csak ő számít. Én szeretek olyan fél8 körül felkelni, mert olyankor az egész család még alszik, és hogyha nincsenek otthon a szüleim van hogy rám marad a takarítás, bevásárlás. Szoktam sportolni is. De így hogy hajnalig beszélget az én napirendemet is felborítja. Másnap szinte nincs kedvem semmihez olyan fáradt vagyok és feszült. Ezt megbeszéltem anyuékkal is, azt mondták cseréljek szobát, de nem szeretnék mert szeretem a szobámat szép, nagy, anyuéké meg elég kicsi csak az ágy fér be szinte. Meg azért se akarok, hogy a tesóm is tanuljon alkalmazkodni hozzánk. Van hogy szivacsos füldugóval próbálok aludni, de eléggé szokatlan, meg van hogy még hallom őt hogyha hangosabban szólal meg azért nem tudok aludni. Mit csináljak, esetleg tudnátok valamit tanácsolni?

Én 17/L, tesóm 16/F



2020. júl. 31. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Addig b.sztasd ameddig nem lesz halk.
2020. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hangos, dörömbölj/kopogj rá.
2020. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ülj le mellé és alkalmatlankodj, dumálj bele a játékába, tedd tönkre az élményt. Minden ilyen alkalommal. Kissé drasztikus megoldás, és tutira utálni fog érte, de hamar eljut a tudatáig, hogy neki is jobb, ha tudsz aludni ahelyett hogy nála rontanád a levegőt.
2020. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Mikor alszik akkor üvöltesd a rádiót pakolgass stb...
2020. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha leírod mikkel játszik meg az ingame nevét akkor elveszem a kedvét egy időre a hajnalig gépezéstől! :D
2020. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha anyádék felajánlották a szobacserét, akkor esetleg cserélhetnének ők az öcséddel. Ha az öcséd nem akarja, ultimátumot lehet neki adni: vagy elcsöndesedik mondjuk 22.30 után vagy szobacsere anyádékkal.
2020. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
94%
Állj neki porszívozni a szobájában reggel 8 kor. Minden egyes nap, ameddig meg nam tanulja :D
2020. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet úgy forgatni a bútorokat, hogy az öcsivel közös falon legyenek a nagy szekrények, hangszigetelés gyanánt?
2020. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 mantis religiosa ***** válasza:
75%
A villanyóra szekrényben csinálj egy kis áramszünetet amikor ilyen van. 1-2 alkalommal elszáll egy jó kimentése, garantáltan visszább vesz a hangerőből.
2020. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
10-es, azt hiszem, ezzel a hozzászólással a választ is megadtad, ki a tahó...?
2020. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!