Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom rendszeresen ellopja a...

Húgom rendszeresen ellopja a cuccaimat, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Általában az eldobhatós borotváimat viszi el, de sokszor volt már ilyen sminkekkel, pénzzel, ruhákkal, maszk (nem sima orvosi, hanem mintás, nem is volt olyan olcsó, még a korona előtt volt ez az eset), meg még ki tudja, miket nem vettem észre. A fürdőszobában már rég nem hagyok semmi értéket (tusfürdő, sminktermékek, borotva...), de a szobámból is tűnnek el a dolgaim. Nincs kulcs az ajtómhoz, úgyhogy bezárni nem opció.

Van néhány papírja (enyhe depresszióról és valamiféle magatartási és beilleszkedési zavarokról), én a kisebb dolgokat betudtam annak, hogy biztosan az utóbbi miatt nem kér, hanem csak elvesz dolgokat, de amikor már a pénzem tűnik el, az kicsit kiveri a biztosítékot.

Másokkal szemben is vannak ilyen furcsa dolgai, redmentás teszteknél simán leleste úgy a kérdéseket, hogy más osztálytársa nevét adta meg (így elméletileg az illető már nem tudta megírni a dolgozatot - habár én nem értek hozzá), stb...

Volt már vele néhány beszélgetés a dolgokról természetesen, veszekedés is... Igazából akadnak vele problémák (ilyesmik), nem is kevés.

Egyrészt aggaszt, hogy mi lesz így vele, másrészt a cuccaimat is szeretném megőrizni...

A lány 15 lesz nem soká, én pedig 18.



2020. aug. 3. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Habár olyan abszurdnak érzem azt, hogy itthon is ilyen szinten vigyáznom kell a dolgaimra... :("

Én ebbe teljesen megértelek,de ha egyszer muszáj...:(

2020. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Majd amikor te alapítasz családot, jusson eszedbe, hogy nem kell feltétlenül tesó egy gyereknek. A legtöbb ember a háta közepére sem kívánja.
2020. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Zárcsere és egy kissebb széfet vagy zárható fémdobozt hogy a lesz legeslegértékesebb dolgod akkor biztos hogy biztonságba legyen
2020. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos nem rendezkednék így be a hugom ellen. Lekevernék két pofont neki, aztán megmondanám, hogy ha még egyszer eltűnik valamim, akkor kitépem a haját az utolsó szálig. Nem értem, hogy manapság minek kell könyörögni minden taknyosnak. Kétszer megkéred szépen, aztán ha abból nem ért, mehet a pofon neki. Nem kell itt szarozni.
2020. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit tettél ellene, kérdező? hogyan alakultak a dolgok?
2021. okt. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!