Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori hasmenés ellen mit...

Gyakori hasmenés ellen mit tehetek? Nincs semmiféle allergiám, tökéletes a vérképem. Főleg reggelente van hasmenésem, hetente 2x,3x. Lopediumot szedtem, de azt rendszeresen nem lehet. Smecta nem használ.

Figyelt kérdés
Azért kellemetlen, mert busszal járok dolgozni. Napi 2 órát. És volt már, hogy alig bírtam ki. :( Orvosnál voltam, de azt mondta minden rendben, éljek vele.... De így nagyon kellemetlen

2020. júl. 2. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idegi alapon stresszelsz és azért megy a hasad

Nekem 7 éve megy a hasam, kipróbáltam már mindent de semmi nem fogja meg a hasmenést elég kellemetlen igy vécézni és igy élni

2020. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt tenyésztés? Vérképből nem látszik minden. Tenyésztésnél megmondják, hogy normális-e a bélflórád.


Ha ez mind negatív, akkor én is idegi alapon gondolnám. Citromfű tea, komlókivonat esetleg segít.

2020. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam én már mindenhol és minden vizsgálatot elvégeztettem amit el lehetett de minden negativ

Nem használ a citromfű tea sem vagy egy fél kilónyi nyugtató sem

Valami ott benn a fejemben nagyon el van cseszve annyi biztos ezen a téren

2020. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem akkor enyhült amikor napi szinten nagyon sok fehérjét ettem. De azt se lehet mert tönkre megy a vesém, májam
2020. júl. 2. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:

A vérkép nem elég.

Fordulj gasztroenterológushoz. Pl. lehet mögötte a gyomor vagy bélrendszer valamilyen gyulladása, magas gyomorsav szint stb.

És persze lelki ok is.

2020. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valakinek már volt tenyésztése és negativ az hiába megy gasztroenteorológushoz

Én is voltam mindkettőt megjártam de nekem például az erős phszihés problémák miatt megy a hasam állandóan, ami hasmenés jellemző is a phszihés betegek nagy részére

Semmit nem tudnak a témával kezdeni az orvosok mert még a nyugtatók sem fogják vissza a híg székletet ami valószinűleg az erős stressztől alakul ki

2020. júl. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
No erre én is nagyon kíváncsi lennék :/
2020. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked hány éve/mikor kezdődött ez az egész? Nekem még gimis koromban a suli alatti stressz miatt kb.
2020. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát min. 2 éve
2020. júl. 19. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2020. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!