Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak ha a tesom...

Mit csinaljak ha a tesom egyutt van az exemmel?

Figyelt kérdés
Tehat az ex baratnommel kb 1 honapig voltam “egyutt”.Nem volt semmi komoly a lannyal.Kb 4-5x talalkoztam vele az 1 honap alatt,csak csokoloztunk de neten kuldozgettem neki intim kepeket/videokat,o meg csak bugyis kepet...1 honap utan szakitottam vele mert nem volt olyan jo vele/nem voltunk egymashoz valok.Most mar vagy masfel eve hogy szakitottunk es a tesom haza allitott az exemmel hogy ok egy part alkotnak mar egy ideje es elegge szurja a szememet ez a szitu.. Ja es mint kiderult a tesomnak is bejott mar az exem es elegge zavarta amikor vele kavartam.Szerintetek hogy kezeljem ezt az egeszet? En 17/f exem 19/l, tesom 24/f
2020. aug. 7. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Semmit.

Azzal van együtt akivel akar,ebbe senkinek nincs beleszólása.

2020. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként nem értem,hogy mi a bajod.
2020. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Állíts haza a csaj anyjával 😆
2020. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
80%
Ne zavarjon, ha nem volt semmi komoly. Gondolj rá úgy, mint a kinőtt ruhákra. Ha már nem jó az egyik testvernek megkapja a másik.
2020. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mit csináljál?

Semmit!

Az ég adta egy világon nincsen semmi teendőd.

(Ha kiteszel valamit lomtalanításkor és azt valaki tovább használja az neked ne okozzon már gondot. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.)

2020. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Fura és kellemetlen helyzet, és szerintem groteszk is, és nem is túl jó helyzet egyik félnek se. A legkellemetlenebb hogy hasonló ízlésetek van, de nagyon nem tudsz mit csinálni, ez attól függ mennyire tartja tiszteletben a másik, hogy mennyire fájna annak akihez közel áll. De pl. barátok között is előfordult hogy kézről kézre adták a labdát, ami szerintem fura, tudod van az a dal, hogy megy a labda vándor útra egyik kézből a másikba. Szóval kézről kézre lett passzolva a lány, ami szerintem neki lesz a legkellemetlenebb egy idő után, most még nem biztos, majd később.


Amit te tehetsz maximum minél távolabb kerülni ha netalántán az exed ezt a helyzetet élvezné vagy kihasználná, és nem ártana a sextingről leszoknod. De te tudod! Ha az ex érzékelhetően bántana, akkor próbálj beszélni a testvéreddel, hogy beszéljen az exeddel, hogy viselkedjen normálisan, ha meg nem ilyen és normálisan viselkedik és igyekszik nem kellemetlen helyzetbe hozni téged és a testvéred és nem eltávolítani vagy egymásnak ugrasztani akar titeket, akkor csak szépen csöndben lépj tovább és ad tudtukra, hogy te a saját életed szeretnéd élni tőlük függetlenül. Úgyhogy kellemetlenkedéssel ne akarjanak akadályozni a te boldogságodban, ha netalántán érzékelnéd, hogy ezt a helyzetet mondjuk az exed önelégülten élvezné, vagy a testvéred esetlegesen kötekedne, de te ne kötekedj hiszen mondtad, hogy tulajdonképpen nem volt jó a lánnyal.


Ha netalántán a testvéredet kihasználná, akkor legyél ott hogy megvéd a testvéred, de a jelenléteddel, ha netalántán nem úgy alakulna a kapcsolata a lánnyal a későbbiek folyamán,beleszólni nem tudsz, de igyekezz arra gondolni, hogy ti testvérek vagytok, és ha valaki a testvéri kapcsolatotokat meg akarná törni, akkor kezdj el nosztalgiázni, régi dolgokról, jó közös emlékekről, mert biztos voltak, nem hiszem hogy csak állandóan vitatkoztatok testvér módjára. Magyarán legyél ott ha beszélgetni akarna, így tudod megvédeni. Remélem intelligensek lesztek egymással és nem fogtok veszekedni egy nő miatt. De ez sem olyan szituáció, hogy a testvér kinőtte a cuccát és oda adja a másik testvérnek vagy mikor már nem kell valami cuccod akkor passzolod a bátyusnak, ez egy nagyon necces szituáció, de a szerencse, hogy nem úgy szakítottatok hogy te szeretted a lányt, vagy nem úgy hogy bántott téged, mert az bizony akkor nagyon necces helyzet lenne.


Ti testvérek vagytok, nem érdemes összeveszni egy pasi vagy egy csaj kegyei miatt, ezt jól jegyezd meg.

2020. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmit. Ha életed szerelme lett volna, vagy évekig együtt lettetek volna, akkor igazat adnék neked, de sosem szeretted a csajt, nem is történt semmi komoly kőztetek és az is 1,5 éve.


Megértem, hogy elsőre kellemetlen, de szerintem hozzá fogsz szokni.

2020. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Szállj be harmadiknak és vágjátok szendvicsbe a csajt!
2020. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ő nem az exed, csak kavartál vele. Amit leírtál, az nem kapcsolat, max egy kis valami.
2020. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Kellemetlen, de szerencsére nem sokat voltatok együtt. Fura, hogy tesódat nem zavarja.

Volt hasonló szitum, engem nagyon zavart, pláne h még így is flörtölni akart velem, hányinger.

2020. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!