Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Aki 40èves és 20èves féltestvé...

Aki 40èves és 20èves féltestvére jobban van vele? Jól kijönnek egymással? Leginkább olyan irjon akinek ilyen korkülönbségel van

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha nagybáty vagy unokaöcse lenne?
2020. aug. 15. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátom 23 éves öcsikéje 1 éves. Jól kijönnek egymással. A barátom imádja a kicsit.
2020. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagy féltesóim pedig 32 és 36 évesek. Mi nagyon jól elvagyunk egymással, szeretjük egymást.
2020. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Én 20 éves vagyok, fél tesóm 43. Nem vagyunk hű de nagyon jóban, de azért elvagyunk. Számíthatok rá sok dologban. Bár egyáltalán nem érzem testvéremnek. Szerintem ekkora kor különbség nagyon rossz. Testvér számomra az, akivel szinte együtt nőttünk fel. Beszélni is csak akkor szoktunk kb ha kell valalinek valami, de ennyi.
2020. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
én 18 vagyok legidősebb tesóm 34 éves mi addig voltunk jóban amíg a másik féltesóm nem szült gyereket utána lesz@rtak igazából. Ha felhívtam őket 2 perc után anyámat kérték a telefonhoz, hogy a gyerekről diskuráljanak. Így megy ez már jó pár éve azóta nagyon ritkán beszélünk, születésnapomkor sem köszöntöttek fel. Szóval én nem vagyok hajlandó további kezdeményezésekre.
2020. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!