Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom szerelmes és barátot...

A húgom szerelmes és barátot akar(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A húgom 13 éves és szeretne egy "pasit". Anyáék szerint túl korai ennyi idősen. Szerintetek is?


2020. szept. 5. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem korai. Ha az lenne, nem érezne így. Ez alap biológia és pszcihológia.
2020. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, az én időmben nem volt divat 13 évesen már barátozni, pedig nem vagyok olyan öreg. Nekem mondjuk anyám meg sem engedte volna, de nem is vágytam rá. 16 voltam, mikor lett először és kb. 15-16 évesen, szóval középsuli/gimi eleje lenne az ideális szerintem. Ha lesz lányom egyszer valaha, akkor tuti nem adom áldásom rá ilyen korán, mert addig nem is igazán érett ehhez, kb. minden héten másba szerelmes olyankor az ember.
2020. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg korai. 13 éves kislány szerintem nem szerelmes csak végre van számára olyan valaki aki nem csúfolja ot es ezért jobban kedveli. Nekem is van egy 13 éves húgom szeretem őt és szoktam is kerdezgetni van e valaki aki tetszik neki stb de egyáltalán nem érdekli ot mivel meg kislány. Szerintem 2 év múlva már igen is mondhatja hogy ő tényleg szerelmes valakibe es nem lesz korai járnia senkivel se.
2020. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

Az én baratnőmnek már van 12 éves kora óta (most mindketten 16ok vagyunk)

Viszont volt egy olyan csaj régen aki már 13évesen elkezdett toppokba járni,meg undorító k... Viseleteket hordott

Barátnőimmel azonos véleménnyel voltunk róla,idősebbek voltunk de minden neki állt fejjebb még az ünnepi ingje is top volt!

2020. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!