Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom szerelmes és barátot...

A húgom szerelmes és barátot akar(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A húgom 13 éves és szeretne egy "pasit". Anyáék szerint túl korai ennyi idősen. Szerintetek is?


2020. szept. 5. 13:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiú normális, de nem az osztálytársa így szüleim nem ismerik. Én találkoztam vele párszor. Normálisnak tűnik. Ő az egyetlen olyan barátja húgomnak aki nem káromkodik. Meg a húgomat csúfolták is, hogy nem volt még pasija. Osztályában mindenkinek volt már 11-12 évesen. Ja és persze max. csók. Ismerem húgomat és szexbe az Istenért se menne bele.
2020. szept. 5. 13:52
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem korai. Ilyenkor kezdik megismerni magát az érzést a kamaszok. Hogy milyen egy másik emberrel, kompromisszumkészség, alkalmazkodóképesség.
2020. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hívjátok el a srácot, hogy megismerjék a szüleitek is, és megnyugszanak :)
2020. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

"Meg a húgomat csúfolták is, hogy nem volt még pasija. Osztályában mindenkinek volt már 11-12 évesen."


Hagyjuk már! Napnál világosabb hogy trollkérdés. (Ha nem az lenne, akkori is annyi eszed lehetne hogy tudd, nem minden igaz, amivel kis tizenévesek hencegnek. Csak "menőnek" kell tűnni ebben a korban).

2020. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Meg egyébként az első kommented utolsó mondata is enyhén szólva furcsa...
2020. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Most ezt a kérdést találtam rólad, de máskor már több kérdést is feltettél, itt ebben a kategóriában és máshol is. 4-es válaszolónak igaza van, egy troll vagy, de abból a fajtából, aki állandóan unatkozik és itt a gyakorin teszi föl a butábbnál butább kérdéseket, csak nem tudom miért. Ha unatkozol foglald le magad kérlek.

2020. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Jó, akkor saját magáról van szó. És? Imádom az olyanokat, akik tutira megmondják, mi a trollkérdés, csak mert az ő felfogásukba nem fér bele...
2020. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Felőlem gondolhatjátok, hogy troll vagyok. De bocs, hogy a húgom 13 ezért nem regisztrálhat az oldalon. És bocs, hogy nekem is van szerelmem és ezért írok ki róla kérdést. Istenem milyen emberek vannak. 2-es és 7-es válaszoló, köszönöm a normális válaszokat! És itt az oldalon több olyan kérdést olvastam már, hogy "13 évesen gáz, hogy barátom van?" Erre az volt a válasz, hogy "nem gáz, de ne szexeljetek"
2020. szept. 5. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Bírom ezeket amúgy😂 olyan okosak vagytok, de komolyan! Látatlanban megmondjátok mindenkiről, hogy troll. Én is kaptam egy ilyen kedves megszólítást valamelyik nap, (amit nem is nagyon értettem), mert volt egy hasonló kérdés, mint amit én kiírtam. És én nem tudtam. Nem baj, nélkületek unalmas lenne az élet! 😅😁
2020. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
47%
Nem gáz
2020. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!