Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel?

BejkeOK kérdése:

Mit csináljak az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy az öcsém minden szinten lenézi a nőket. Én 19, ő meg 16 éves. Nem tudom, hogy ez most egy ilyen kamaszkori fiús dolog, vagy valami más. Nem arról van szó, hogy néha elmorrant egy olyan mondatott, hogy "menj mosogatni, te nő!" vagy valami hasonló (habár, számomra már ez sem tetszene), de folyamatosan érezteti minden nővel a közelében (főleg velem), hogy én csak arra vagyok jó, hogy mossak, takarítsak, főzzek, egyetemre meg ilyesmire meg nem kell járjak, elég ha megdug@tom magam valakivel. És ezt így nyíltan kimondja, úgy ahogy leírtam az előbb. Sokszor olyanokat is mond, hogy a nőknek nem kéne szavazati jog, és ami engem nagyon felidegesített, és részben ezért is írom ki a kérdést, hogy ma a rádióban mondták, hogy egy nőt megerőszakoltak. Erre ő rávágta azt, hogy meg is érdemli. Minden nő megérdemli.


Nem tudom, hogy mit csináljak vele... Engem ez nagyon zavar. Nem tudom, hogy mitől lett ilyen. A családi hátterünk teljesen rendben van. Nincs miért utálja a nőket. Eddig még nem volt barátnője, szóval arról sincs szó, hogy esetleg megcsalták és emiatt beszél így a nőkről. Melegnek pedig nem meleg, szóval ez sem kifogás (habár egy normális meleg SEM beszél így a nőkről). Tippek?



2020. szept. 27. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy 16 éves még mond ormótlan nagy hülyeségeket, ráadásul valószínűleg szeretne már egy nőt és egy sem áll szóba vele.
2020. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem épp az a baj, hogy nem volt meg barátnője.

Nem kell egy nőnek sem, ezert az onbecsulesebol adódó elfojtasok így jönnek ki rajta.

Egyébként a szüleid mit mondanak?

2020. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát jobb lesz, ha valaki gyorsan felvilágosítja, mert ez nagyon nincsen rendben. Semmi joga nincs leszólni a nőket...

Nagyon maradi felfogás ez, és ezen minden ilyen gondolkodású embernek változtatnia kéne.

Nem bántani akarom az öcsédet, dehát, ahogy te is írod, ez így nagyon nem okés...

És így meg barátnőt is nehéz lesz találnia. Meg ha talál is, lehet, hogy rosszul fog vele bánni, miközben a lány semmiről nem tehet.

Na mindegy, a lényeg, hogy ezen valahogy változtatnia kéne.

2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Igaza van. Csodálatra méltó hogy ilyen hamar rájött, gondolom a többi férfitársa sztorijaiból/tapasztalataiból jöhetett rá.
2020. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az van, hogy nem kell egy lánynak sem. Tényleg egy nem rossz képű fiú (már ha én mondhatok ilyet...), de ha egy lánnyal is így beszélt, akkor tényleg nem csodálkoznék, ha nem lenne vele együtt szívesen egy sem.

A szüleink... Hát gondolhatjátok, hogy anyukám nem örül. Viszont apukámnál, nem egy olyan eset volt, hogy röhögött azon amit mondott SŐT egyszer valami dicséret félét is mondott. Az öcsém pedig apumra eléggé felnézz, szóval lehet hogy ez is az oka a viselkedésének...

2020. szept. 27. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos.
2020. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

Gyere hozzám ;)

20/f

2020. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Vagy így akar apátok előtt nagyfiúnak látszani, vagy érte valami sérelem(visszautasítás) ami így jön ki rajta. Apádnak kéne helyretenni az eszét. Ha esetleg egy jobb periódusában van mesélj neki olyan nőkről akik példaképek voltak/ lehetnek.
2020. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyis apád is tulok, a fia meg olyan, mint ő... Innentől szerintem nincs miről beszélgetni, meg okokat keresni...
2020. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Pörögj a rúdján egy jót.


Amúgy igaza van.

2020. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!