Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel?

Mit csináljak az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 4 évvel fiatalabb öcsém és nem jó a kapcsolatunk. Van egy húgom is, így neki két nővére van és hát eléggé "lányos". Mindig direkt idegesít, viszont máskor úgy tűnik, mintha szeretne velem jobb kapcsolatot és én is vele. Nem tudom, hogy mit csináljunk vele együtt, ráadásul jövőre már kolis leszek, úgyhogy szeretném ezt kihasználni. De szüleim mindig az ő oldalára állnak, ha veszekszünk és ő ezt ki is használja. Szóval lenne valami ötletetek, hogy mit kezdjek vele, már megpróbáltam türelmesebb lenni, de nem bírom sokáig, még hozzátenném, hogy néha bámul meg úgy csinál mintha tetszenék neki és ez elég fura. Köszi, hogy elolvastátok és köszi a válaszokat előre is!

2019. febr. 17. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Privátba is nyugodtan írhattok!
2019. febr. 17. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit szeret? Jóhogyneki adnak igazat mert ő a kisebb. Hívd el mekizni ha szeret vagy valami program amit szívesen csinál az ember.
2019. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elmész koliba, sokkal jobban kijöttök majd.

Vagy ha lesz 14-15 éves addigra kinövi piszkalódós korszakát. :D

2019. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 évvel idősebb nővérem van, és ha régen veszekedtünk neki adtak igazat, mert hogy én vagyok a fiú..
2019. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!