Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel?...

Mit csináljak az öcsémmel? Félek, hogy teljesen le fog zülleni.

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok az öcsém 24. Barátai vannal, de amúgy elég csendes, visszafogott volt mindig. Barátnője nem volt soha. Velem sem nagyon beszél, bár jogos, mivel volt hogy veszekedés közben ideges lettem és megfojtogattam. Nagyszüleinkel élünk csak az édesanyánk ugyanaz. Anyánk az élettársánál lakik az apja is a saját élettársánál. Nagyon lobbanékony, egyszerű dolgokon is felhúzza magát pl ha nem megy neki pl a gépszerelés akkor elbőgi magát és kihajítja a helyéről. Pár év alatt nagyon megkopaszodott és tiszta ránc az arca. Drogozni nemhiszem hogy drogozna, se cigi de a szobájában kiálított "díszpiákból" mintha fogyott volna. Tinédzser korában elég jó tanuló volt elvégzett egy büfészakot is. Most is van munkahelye és beszálla közösbe is, sőt amikor úgy van beszáll a kajába is amióta meghalt a nagybátyánk aki velünk élt(az öcsém kezei között halt meg, miután bevitte autóval a korházba, infarktban). Többször mikor kijön a szobából látom hogy csillognak a szemei de nem drog hanem bőgött. Nem merem megkérdezni hogy mi a baja mert egyből letol. Mi lehet a probléma?
2020. ápr. 13. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hoztátenni hogy régen 115 kg volt, aztán 4 hónap alatt lefogyott 83-ra de most megint kezd elhízni. Nem nagyon ért semmihez és elég szerencsétlen az élet nagyobb területein. Az édesanyánkkal kijövünk és úgy tudom hogy az apjával sincsen semmi baja.
2020. ápr. 13. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg szülőkkel kellene beszélned. Vagy programokat szervezni barátokkal, ahol ismerkedhetne is. A testvéri viszonyt sem ártana javítani, amennyire csak lehet. Rendes tőled, hogy aggódsz érte és figyelsz rá.
2020. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A haverjai szerint ismerkedik de mindig kosarat kap.
2020. ápr. 13. 19:04
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:

Nőhiány/általános elégedetlenség az életével. Ez ennyi idősen van annyira szégyenletes, hogy nem akarja, hogy beszélj vele erről, mert akkor nem csak ő tudja,hanem ki is van mondva, hogy ő - jelenleg - gödörben van/kudarc, azaz gyenge. Amikor a gépszerelés közben sír,annak is ez az oka.

Az önbizalmát kell felturbózni. Edzés, klassz hobbi, ami nőnek is érdekes lehet. Coach vagy pszichoterápia sem ártana,mielőtt évek mennek még el.

2020. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagybátyátok halála is közrejátszik ebben. Mikor történt? Nem azóta súlyosbodik vészesen a helyzet?
2020. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Január elején történt. Már több éve így van. Biztos rátett ez is de nem ez volt a kiinduló pont.
2020. ápr. 13. 19:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb6 éve.
2020. ápr. 13. 19:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyit elárult, hogy a tragédia óta jönnek rá nehézlégzések.
2020. ápr. 13. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy kezdődő pánikbetegség. Próbálj a kapcsolatotokon javítani, hogy tudj neki segíteni!
2020. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy öngyilkosságon gondolkodik?
2020. ápr. 13. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!