Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm boltot nyitott, azonban...

Tesóm boltot nyitott, azonban nem hívott el hogy megmutassa. Rosszul érzem magam emiatt. Jól gondolom hogy neki kéne hivnia hogy nézzem meg? Vagy menjek csak oda?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 08:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a boltja ami érdekelhet akkor elmegyek megnézem. Ennyi. Ha nem vagytok annyira jóban akkor nem kell csodálkozni
2020. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%

Én se vagyok jóban nővéremmel. Azt h terhes volt, szült stb fbről tudtam csak meg egy poszt után.

Nem esik rosszul. Inkább a helyzet esik rosszul, hogy én nekem nem olyan tesóm van akiért a tűzbe tennék a kezem és fordítva. Egyszerűen vannak makacs, egoista emberek akikkel ha a beled kinyomod se lesztek jóban hiába testvér

2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igen, o is ilyen :( de ők azon akik mindent elérnek és nem ertem miért
2020. dec. 5. 12:19
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rosszul esne, de a testvérem a legjobb barátom, és a boltnyitásban is segítettem volna neki, mindennap mondta volna, hol tart.


De ha nem lenne jó a kapcsolatunk, nem érdekelne az egész.

2020. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul esne első pillanatban, de utána megpróbálnám racionâlisan nézni a helyzetet. Valami nem oké a kapcsolatunkban, mit tudok tenni, hogy javuljon?


Felhívnám és megkérdezném, hogy milyen bolttulajdonosnak lenni...

2020. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!