Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy hozhatnám helyre? véletle...

Hogy hozhatnám helyre? véletlenül le hisztérikáztam az öcsém feleségét.

Figyelt kérdés
Szóval az öcsém most itthon volt, de egyébként nem laknak olyan messze, gyalog megtehető út. A felesége jött be az ajtón sirva, és az öcsém nyakába borult, bár látszott az öcsémen hogy egészen ő sem érti mi történt. A csaj elmondta hogy elvetélt, na akkor mindenki meglepődött mert mi azt sem tudtuk hogy terhes. Akkor nagyon szarul éreztem magam hogy azt mondtam hogy hisztérika, és az öcsém is nagyon mérges volt. Szerintetek hogy hozzam helyre? 30F

2021. jan. 8. 17:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem az öcsém nem lakik nálunk, csak átjött mert mondom 5 perc sétára lakunk egymástól. Akkor mondtam rá hogy hisztérika mikor még nem tudtam mi a baja. Nem sokkal a megjelenése után szalad ki a számon...
2021. jan. 8. 18:04
 12/20 anonim ***** válasza:
98%
Kérj tőlük bocsánatot.
2021. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%

Azon töröm, a fejem, hogy vajon mi akadályoz téged abban, hogy legközelebb oda állj elé, hogy Piroska/Mariska/Ibolyka, ne haragudj. Nem tudtam mi a helyzet nálatok, hülyeséget mondtam. Kérlek szépen, ne haragudj, bocsáss meg.


(kész, pont, ennyi)

2021. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Olvasom a kérdést, már fogslmazom magamban a választ, hogy jó, hát fiatal vagy, meggondolatlan. Aztán olvasom, hogy 30... Pfff
2021. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem is tudtad, hogy mi történt. Hülyeség ezen megsértődni. Bár az is fura ha bőgve jön az öcséd nője, te meg rögtön beszólsz neki. Kérj bocsánatot, gondolom megbocsát, hiszen fogalmad sem volt a vetélésről.
2021. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Hacsak nem tényleg minden szron elsírja magát NEM jogos hisztérikának nevezni valakit - persze, az irigység nagy úr.


De neked jól esett látatlanba is beszólni a nőnek - mert ez csak arra ment, semmi másra. Taps...

2021. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%

Minek jöttek át? Hogy ott sírjon? Miért nem maradtak otthon az öcséddel?


Mindenestre nem volt szép, amit mondtál. Van előzménye ennek?

2021. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Együtt fognak évek múlva nevetni a sógornő vetélésén?? Hát normális ez a válaszadó????
2021. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Engedd el, ha már ekkora balfék voltál.

Annyi előnye lesz, hogy nem fognak ott lógni nálatok a továbbiakban.

2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Savlekotő ***** válasza:
Előzményeket elhallgatod szerintem
2021. jan. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!