Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy hozhatnám helyre? véletle...

Hogy hozhatnám helyre? véletlenül le hisztérikáztam az öcsém feleségét.

Figyelt kérdés
Szóval az öcsém most itthon volt, de egyébként nem laknak olyan messze, gyalog megtehető út. A felesége jött be az ajtón sirva, és az öcsém nyakába borult, bár látszott az öcsémen hogy egészen ő sem érti mi történt. A csaj elmondta hogy elvetélt, na akkor mindenki meglepődött mert mi azt sem tudtuk hogy terhes. Akkor nagyon szarul éreztem magam hogy azt mondtam hogy hisztérika, és az öcsém is nagyon mérges volt. Szerintetek hogy hozzam helyre? 30F

2021. jan. 8. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Esetleg egy bocsánatkérés? Első körben talán megteszi.
2021. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Elég gusztustalan húzás egy ilyen dolognál ezt mondani.Ne csodálkozz ha már menthetetlen a kapcsolat.
2021. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Véletlenül olyat mondok, hogy bmeg.. ha megbotlok.. :-) de hogy HISZTÉRIKA?! Olyat nem.. :-) szóval nem véletlenül mondtad.. biztos az is.. HP.. de kérj tőle elnézést, úgy illik.. de mondd hozzá, hogy ha megint hülye leszel, megint lepicsázod.. ne sértődjön meg.. nem bántani akarod.. :-)
2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora egy segg vagy, elvetélt szerencsétlen és te le hisztériázod? Örülj neki hogy nem vágott pofán. Ha velem történt volna ez, és mondtál volna nekem ilyet, a seggedbe dughatnád fel a bocsánatkérésed.
2021. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
A hármas vagyok.. szóval oka van annak.. csak most épp jogos volt a szomorúság.. de ha sírva jön valaki.. akkor általában megkérdezném mi baja.. ha ismerem, és mindig hülye.. akkor valószínűleg én is ezt mondtam volna.. hogy megint hisztis.. a csajnak mázlija volt.. most.. volt oka.. de legalább tudja mi a véleményed róla :-) most az egyszer tévedtél.. nyugodtan el neki mondani, hogy sajnálom ami történt veled, tragikus. Ennél többet nem tudsz.. a tesó meg azzal foglalkozzon, hogy csinál másikat.. sok első terhesség így végződik sajnos.. de általában a második össze jön :-)
2021. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

Lehet egy kicsit bonyolultabb a helyzet, ha az öcséd nálatok lakik, lehet kihagytál néhány részletet.. Még azt is el tudom képzelni, sosem volt terhes, csak megjött neki.

Minden esetre a testvéreddel beszéld meg, hogy ehhez semmi közöd, és hülyeséget beszéltél; már ha így van.

2021. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mikor hisztérikáztad le, mert azt nem írtad le, pedig nem mindegy, hogy tudtad-e a kiborulásának az okát, vagy sem és a hangsúly sem mindegy.
2021. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Jól írják előttem, fontos részleteket hagytál ki. Hogyan történt pontosan a dolog, mi az időrendi sorrend?
2021. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Alaposan bánd meg a dolgot, (úgy tűnik, ez már megtörtént), és után a kérj bocsánatot. Ne vitázz, ne veszekedj, ne is adj erre lehetőséget. (Pl. arra gondolok, hogy valahol, rokonnál, többek színe előtt bocsánatot kérsz tőle/megpróbálod, aztán fennhangon ksözön, hogy menned kell, és lelépsz.


Nem biztos, hogy meg fog bocsátani. Elég nehéz ügy ez, mindkettőtöknek lehetnek jogos sérelmei. De talán te vagy az, aki kevésbé sérültél, ezt vedd figyelembe.


Szóval, én a fentiek szerint bocsánatot kérnék, aztán hagynám pihenni az ügyet. Jó esetben a sógornőd is összekapja magát, de lehet hogy ez némi időbe telik. De legalább te megtettél mindent a békülésért.

2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Persze, húzd meg magad :-) nemár. Nyilván való félre értés! Félre értés! Aki ezt a szót nem ismeri, az hülye.. ha megérti, hogy benézted, és nem tudtad. Akkor nem haragszik. Figyelj. Meghal a kutyád. Bemész dolgozni, és valaki megviccel. Nem tudja mi van veled. Most húzza meg magát?! Mert szegény rosszkor tette amit tett? Ez hülyeség. Megtudja, együtt érez, aztán évek múlva röhögni fogtok rajta, hogy olyan érzéketlen tapintatlan a sógora, hogy... .. :-) már ha normális.. vannak olyanok, akik alig várják, hogy bántsd őket, hogy begubózhasson magának, azzal az indokkal, hogy meg van bàntva. De ha normális akkor nem lesz gáz. Félre értés volt.
2021. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!