Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem miért csinál ilyenek...

A nővérem miért csinál ilyenek, és apa miért van benne?

Figyelt kérdés
Szóval, apa egyik barátjának a fia el akart menni otthonról, és apa felvetette hogy költözzön hozzánk. Tegnap becuccolt a vendégszobába, meg minden. De ma reggel olyan 8 körül hallottam hogy a nővérem szobájából oson vissza a vendégszobába. Rákérdeztem apunál, hogy ez normális-e? Apu meg mondta hogy persze, mi mást csinálna egy pár? Tehát együtt vannak, és apu is tudta csak én nem? Miért titkolta a nővérem, és miért aludtak együtt? 16F

2021. jan. 24. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nem érezték úgy, hogy ez bármilyen szempontból fontos lenne számodra vagy érintene téged.

De nem hiszem hogy direkt titkolóznak.

Apukád sem mesél arról, hogy holnap a munkahelyén mit fog ebédelni. Mert ez nem lényeges számodra

2021. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem az eddigi válaszolókat.

Természetesen a nővérének nincs beszámolási kötelezettsége, hogy kivel jár, és akivel jár, azzal szexel-e.

De ha nem kifejezetten titok (pl. a szülők előtt nem az), akkor fura, hogy családon belül nem tudja a testvér. Pl. a fiú eddig egyszer sem járt a lánynál? Nem látta a kérdező őket együtt beszélgetni, vagy egymás kezét fogni?

És az apa miért hazudott? Miért nem tudhatja a 16 éves fia, hogy a 18 éves lányához ideköltözik a barátja? Miért kellett ezt a mesét kitalálni?

Szóval, egyrészt tényleg senkinek nem kötelessége ezeket a kérdező orrára kötni, másrészt teljesen diszfunkcionális az a család, ahol ennyi kommunikáció nincs, ill. hazudnak a 16 éves fiúnak olyanban, amit egy nap alatt ő is észrevesz, hogy nem arról van szó.

2021. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy diszfunkcionális, de nem ritka, hogy ilyen.
2021. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

beszélj a testvéreddel,

normálisan

2021. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!