Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Alig tudok beszélgetni a...

Alig tudok beszélgetni a nővéremmel, amióta gyerekei vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeit, de ha anyukáméknél talákozunk, úgy néz ki, hogy én a gyerekekkel játszok a szobában, ő meg anyukánkkal beszélget kint a konyhában. Mi egy-két szót szoktunk váltani, de a gyerekek már olyankor is nyaggatnak, hogy velük játsszak inkább. Ő nem szól rájuk, vagy csak alig, de az hatástalan, én meg egyrészt nehezen tudok nemet mondani nekik, másrészt félek, hogy a nővéremnek nem tetszene, mert ő olyan fajta anya, aki úgy gondolja, hogy rossz gyerek nincs, meg nem lehet kiabálni se a gyerekkel meg semmi kb.

Már nagyon eltávolodtunk egymástól, pedig régen szoros kapcsolatunk volt. Mit tennétek a helyemben?



2021. jan. 28. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell elvonulni? Neked lepasszolja a gyerekeit, o pedig szepen eldumalgat. Hat ezert.
2021. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem hagynám hogy bébi csősz legyek a gyerekeknek nemet mondanék nővéremnek meg azt hogy nincs kedvem a gyerekeihez meg különben sem ezért jottem és néha jó lenne ha nem hozná magával
2021. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Savlekotő ***** válasza:
71%
Befejezném a gyerek pesztrálást,nem a te a dolgod más purdéja,ne szolj rá,dehogyis pár év és a neveletlen gyerekei dudvaként fognak dirigálni és akkor is bajlódj velük te.. Pénzt felveszi értük,de a gyerekre szarik.. Ne legyél ügyeletes balek..
2021. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagy kaland, megmondod a gyereknek, hogy most beszélgetek kicsit anyával, majd később játszunk.
2021. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Hogy mit tennék? Pont akkor jutna eszembe valami fontos elintézni való. Nem szólnék, csak fognám magam, és elmennék. Vagy csak szólnék, hogy most ne zavarja ak, mert egy horrort akarok nézni. Az meg ugye nem jó, ha a gyerekek látják. És ha ezen elkezdenél háborog i az anyuka, akkor megmondanám, hogy a gyerekeket nem neked szülte, hanem magának.

De én még anyánkat is kérdőre vonnám, hogy szerinte ez okés e így?

2021. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom örül, hogy kicsit tud felnőttel is beszélgetni (azaz anyukáddal). Én olyan szempontból megértem, hogy nálam meg bátyámnak van egy 3 és egy 1 éves gyereke, és messze élnek tőlünk, a sőgornőm részéről 0 segítséget kapnak. A sógornőm és bátyám nonstop a gyerekekkel foglalkoznak, nincs egy üres órájuk se (nem nézhetnek mesét, amennyire csak tudják, kerülik a technikai kütyük használatát). Főleg sógornőmön látszik, hogy jól esik neki nem csak gyerek-dolgokkal foglalkozni, hanem felnőttek is beszélni személyesen. Amikor hazajönnek, akkor nálunk is ez van, hogy valaki foglalkozik a két gyerekkel, ők meg a többi felnőttel elvannak.


DE ettől függetlenül ha téged ez zavar, mondd meg neki, hogy szereted a gyerekeit, de ő is hiányzik neked és jó lenne, ha néha veled is tudna foglalkozni, és nem mindig neked kellene a gyerekekkel játszani.

2021. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kattoryory ***** válasza:
80%
Nem te szülted őket, neked nincs is feléjük semmilyen kötelezettséget. Egyszerű
2021. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
34%

2-es 3-as ti gusztustalanok vagytok! Sose legyen gyereketek,a kérdező nem utálja az unoka öccseit/húgait.Érződik a válaszból az antiszociális gondolkodásotok :) számotokra nincsen család.


Mi az,hogy "más purdéja"????

Ilyet írni gyerekre,a testvér az más?!?!?? Gusztustalanok vagytok!

2021. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
8-asnál a pont. Lehet szeretni vagy nem szeretni a gyerekeket, de ha nem szeretem akkor is lehet normálisan beszélni róluk. Én úgy sejtem, hogy semmi rosszat nem csináltak. Van egy helyzet, ami a kérdezőnek nem tetszik. Tanácsot kér, hogy hogyan oldja meg. Ennyi. Nem kell ettől senkit fikázni.
2021. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
#8 És neked mi a baj azzal, ha valaki antiszociális??
2021. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!