Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kéne beszélgetnem a...

Miért kéne beszélgetnem a húgommal, ha nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, ahogy a húgom is. Sohasem voltam oda érte, nem kedvelem. A külsőnkön kívül semmi másban nem hasonlítunk. Ő a szuper okos, kedves, tehetséges és vicces lány a családban, én nem ez vagyok. Egy fedél alatt élünk, de maximum köszönünk egymásnak. Most viszont kórházba került. A szüleim látogatják, én nem. Anyukám azt akarja, hogy én is menjek be hozzá, sőt, beszélgessek is vele. Szinte soha nem beszélgetek vele, legfeljebb válaszolok neki, ha kérdez valamit. Attól még mert most beteg, nem kedvelem jobban, és szerintem álszent dolog is lenne, ha az eddigiekhez képest, most hirtelen cuki, törődő nővér lennék. Igazam van?

2019. nov. 16. 18:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, erőszakkal nem szeretheted, de egy ilyen esetben kicsit erőltesd meg magad és legalább látogasd meg! Hidd el, jobban fogod magad érezni!
2019. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Hoherka válasza:
87%
Esetleg menj be és kérdezd meg őt hogy szeretne-e beszélgetni veled.
2019. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok ahhoz, hogy ilyen gusztustalan vagy.
2019. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, utolsó;)

Pont ez az, hogy nekem nincs szükségem arra, hogy bemenjek hozzá, nem akarok odamenni.

2019. nov. 16. 19:06
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
Valóban tűnhet álszent dolognak, de leginkább az jön le az írásodon, hogy gőzöd nincs, miért nem szereted a húgod, pedig egyértelmű, hogy féltékeny vagy rá, és nem tudod elfogadni, hogy ő a tehetséges, szuper okos és vicces lány a családodban! Nem akarod elfogadni, hogy te másban vagy jó. Lehet jobb is neki, ha nem mész be hozzá. Az mondjuk szánalmas, hogy kicsit sem aggódsz érte, nincs benned testvéri szeretet, nincs szíved.
2019. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha eldöntötted már,hogy nem akarsz bemenni hozzá, akkor a f a szt picsogsz itt. Fölösleges ebben az esetben a kérdés, provokációnak pedig szánalmas...
2019. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném megtudni, hogy igazam van-e.
2019. nov. 16. 19:13
 8/49 anonim ***** válasza:
86%

Van valami okod rá, hogy ne szeresd őt?

Bántott téged?

Az, hogy esetleg a szüleid favorizálták, sajnálatos, de nem a húgod hibája. Ha meg még ilyen sem történt, csak szimplán felnőtt létedre úgy féltékenykedsz rá, mint egy kislány, akkor ideje lenne magadba nézni. Belegondoltál már, hogy esik ez a húgodnak, aki csak annyit lát az egészből, hogy a testvére minden ok nélkül leszarja őt?

2019. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Nem, semmi konkrétat nem tett. Igen, a szüleink kivételeztek, de ettől függetlenül sem éreztem soha semmit iránta.
2019. nov. 16. 19:15
 10/49 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, ha a húgod flegmázott Veled, nagyképűsködött, szemét volt, akkor még megértem. Ilyen volt?
2019. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!