Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Van rá sztetek...

Mit tegyek? Van rá sztetek esély, hogy a testvérem kinövi ezt? 17.f

Figyelt kérdés

Ikrek vagyunk de nagyon durván más a felfogásunk amivel nem is lenne baj de ennek így tényleg minden lesz itt a végén csak jó nem.

Igazából, hogy úgy mondjam ő egy olyan ember aki mindig szeret mindenkit hasonlítani mindenhez meg kategóriákba sorolni az embereket.

De nem úgy, hogy ez egy csicska az egy nagy forma hanem mintha egy foci bajnokságban lennénk.

Ő így létrehozta magában ezeket a kategóriákat, hogy ki megye 1,2,3

Meg NB3,2,1 így az ismerősi körében és, hogy ki milyen szinten van.

Magát például megye 1-be sorolta.

Csak, hogy egy példával szemléltessem, hogy megértsétek

Volt neki egy barátnője MÁSFÉL ÉVIG akit egy ilyen NB3-ra tartott (ezt nyilván neki nem mondta akkor de én tudtam mert hát mindennap beszélünk meg együtt élünk meg amúgyis tudom milyen) és megismerkedett egy olyan lánnyal aki nála NB1 és szemrebbenés nélkül másfél év után belemondta a szemébe a csajnak, hogy vége mert megismertem valakit aki sokkal magasabb szinten van mint te.

És mindenhez ilyen a felfogása ez csak egy példa volt.

Volt olyan is például, hogy egyszer ketten elmentünk moziba és film végén azt mondta, hogy áhh mekkorát alakítottak ezek már, hogy mi jó nagy csicskák vagyunk hozzájuk képest kb mintha megye 3-as akarna egy meccset játszani egy NB1-el.

De még van ebből vagy 100 millió ilyen.

És nagyon féltem, hogy ebből később lehetnek elég nagy problémái.


2021. febr. 19. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Majd rajön előbb utóbb 🙂
2021. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
lehet, hogy a tesód pszichopata, és nem tud szeretni, s mivel nincsenek érzelmei, azok helyett alakította ki magának ezt a kategorizálást, hogy mégis tudja hová tenni magában az embereket.
2021. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Aki 17 évesen egy 5 éves szintjén van már nemigazán fog változni...
2021. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Majd kinovi, ha kapja az elettol a pofonokat...
2021. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Ő egy igazi NB ONE! A THE BOSS 😀
2021. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
97%
Majd pislogni fog ha valaki őt is ejti mert talál helyette magasabb osztálybelit, akár munkahelyen, akár kapcsolatban.
2021. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De amúgy ezt az egészet nem is csak a maga oldára hajtja ez benne az érdekes.

Mert vannak ellenpéldák is amiben szószerint magát alacsonyítja le.

Például volt egy olyan srác akit még NB1-nél is sokkal többre tart és valamiben kellet segítenie azt így nagyon parázva megcsinálta és megköszönte akkor neki a srác és akkor azt válaszolta vissza, hogy miért köszönöd meg?

-Hát ezt így szokás nem?

-Ne hülyéskedjél már ez teljesen alap hát én egy csicska vagyok hozzád képest az nekem megtiszteltetés akár az is ha arcba köpsz csak úgy.

-Miért lennél csicska?

-Hozzád képest? Ne bolondozz már mérd már össze kettőnket a különbség leírhatatlan a javadra.

Kb mint Ronaldo és egy megyei játékos között.

2021. febr. 19. 16:07
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
valami mentális baja lehet, viccen kívül. pszichológusnál volt már valaha is?
2021. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%

Elég komoly mentális problémája lehet, ez ilyen szélsőjobboldali kategorizálás. Mint annó Hitler esetében, csak ő konkrét népekkel csinálta ezt.

Te milyen kategóriában vagy nála?

2021. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
91%
Hát ez semmiképp sem normális, szólj szüleidnek hogy beszéljenek vele utána egy pszichológus
2021. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!