Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a helyes megoldás?

Mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha párotok öccse nem tudná magát ellátni?

Agyilag kicsit visszamaradott, de még az az állapot amivel nyugodtan együtt lehet élni csak kicsit foglalkozni kellene vele. De semmit nem csinál, az üzletig nem küldik el, mindent megcsinalnak helyette, még egy vajas kenyeret is anyuka ken meg neki.

Ha a szülők nem lesznek majd, nem tudom mi lesz vele mert a mostani állapotot tekintve még a házat is magára gyújtaná. Befogadnátok, hogy éljen veled és pároddal?



2021. márc. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közöm a párom testvéréhez. A szüleinek van. Nem élne velünk. Ha önellátásra képtelen, otthonba megy.
2021. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy befogadnám. És ezt minél előbb tisztázd a a pároddal és a szüleivel is! Lehet, hogy szakítópróba lesz, de jobb túlesni rajta mielőbb!
2021. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell a szülőkkel, hogy ha jót akarnak hosszú távon a fiuknak, lássák be, hogy nem szabad kinyalni a seggét.
2021. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem menj pszichológushoz... ez már az 5-6. kérdésed. Komolyan ennyire képtelen vagy lekattanni a témáról???
2021. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám be, mert nem az én dolgom. Eleve nem tenném tönkre az életemet azzal, hogy gondoskodjak egy olyasvalakiről akihez semmi közöm. Mert ez egy életre szól.
2021. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám be, mert nem erre "szerződtem". Ha a páromnak nem tetszene, akkor elválnak útjaink.
2021. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!