Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen beszólás volt ez a...

Milyen beszólás volt ez a nővéremnek?

Figyelt kérdés
Átmentünk az új pasijához, és mintha a pasi húga kellette volna magát a pasinak,vagy nekem de kb bikini bemutatót tartott, a nővérem rá is szólt hogy mostmár fejezze be, erre a csaj közölte hogy ő van itthon, és neki nem osztott lapot, a bátyját kérdezte hogy hogy ál neki ez meg az. Nehogy már azt hidje a nővérem hogy neki dirigálhat hogy mit csinálhat, ha olyan kedve van ki is dobhatja onnan. Szerintetek jogos volt?

#Pasi, húga
2021. márc. 17. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
72%
A kiscsajt haladéktalanul hekkeld meg púzóba!
2021. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igaza volt. A nővéred pofátlan volt. Ilyen emberek vannak? Egy dolgot nem bírok, az a pofátlanság. Nem egyértelmű? Még ez kérdés? Most fölnyomtátok az agyamat, nem fogok tudni még vagy 1 órán keresztül elaludni.
2021. márc. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Savlekotő ***** válasza:
78%
Ő van otthon,itt a lényeg.. A nővéred majd rájön h nem minden férfiből fog idomított kutyát csinálni maga alá,a levegőre is féltékeny ez a típús..
2021. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
26%
Saját vélemény, de szerintem ezt nem akkor kéne mutogatni, amikor ott a másik. Családban oké, de ahogy olvastam ez egy elég friss kapcsolat, és van egy határ...
2021. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Elfogultságból véded a nővéred. A csaj otthon volt, és a testvérét kérdezte hogy jól áll-e neki, ebben mi a gond? Én is kicsit kellemetlenül érezném magam, de akkor sem lenne jogom megmondani neki hogy a saját házukban mit csináljon
2021. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!