Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A fiú és a lánytestvérek...

A fiú és a lánytestvérek általában miért nincsenek annyira jóban? Civakodnak, ellenkeznek egymással

Figyelt kérdés
Sorozatban is (pl. Varázslók a Waverly helyből) Alex és Justin között
2021. márc. 22. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ez ment gyerekként. Felnőttként már, sőtt fiatal korunk öta bármiben számíthatunk egymásra

6 évvel fiatalabb az öcsém

2021. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi is max gyerekként voltunk ilyenek. Felnőttként jó a kapcsolatunk az öcséimmel.
2021. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem gyerekként teljesen mindegy milyen neműek de a legtöbb testvér veszekszik egymással. Nekem egy húgom van aki 2 évvel fiatalabb nálam (én is nő vagyok) és mi meg mindig a ruhákon meg hasonló lányos témákon vesztünk össze. Barátomnak bátyja van ő is mondta hogy ők is veszekedtek kisebb korukban csak gondolom fiúsabb témák miatt. Unokatesvéremék meg fiú-lány testvérek és ők is sokat veszekedtek régen minden hülyeségen. Úgyhogy tapasztalatom alapján ez a veszekedés tényleg nemtől függetlenül is megvan
2021. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Mi is sokat veszekedtünk gyerekként az öcsémmel, de kamasz korunkban már bármiben számíthattunk egymásra. 5 évvel vagyok idősebb.
2021. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi is csak gyerekként voltunk ilyenek, aztán nagyon szoros lett a kapcsolatunk.

Most viszont évek óta nem beszél velem, mert a kedves felesége eltiltotta tőlem és ezt nagyon nehezen dolgoztam fel és talán még nem is sikerült igazán.

2021. márc. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
89%
Érdekes. Nekem 1fiam és 1lànyom van. Kamaszok. De nem szoktak veszekedni vagy civakodni. Nagyon ritka mikor vita van köztük da annak oka van olyankor.
2021. márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Eltiltotta a felesége a testvérétől??? És ő meg belement? Hát borzadztóan sajnálom... el se tudom képzelni, milyen lehet.

Én és az öcsém szinte soha nem veszekedtünk, sokat játszottunk együtt. Hetente beszélünk, 5 hónap van a babáink között, ez volt az álmunk és összejött. Ne sorozatokból tájékozódj az életről.

2021. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen, gyerekkorban előfordul, de ez amolyan lélektani dolog is. Azzal gyakrabban veszekszel, akit igazán szeretsz. Furcsának tűnik, de így van.
2021. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Az öcsém és én gyerekkorunkban se civakodtunk.Megvédtük egymást.Szóval szerintem nem a gyerekek nemétől függ,hogy ,hogy jönnek ki egymással.
2021. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem két öcsém van és mi is max kicsit összecivakodtunk játék közben, de ez is mindig gyerekkorunkban volt. Most már én 20 felett vagyok, néha a kisebbel vannak még vitáim, mert most 14 és lázad, és nem érdekli senki véleménye, akkor sem ha segítő jellegű lenne, de amúgy ezt leszámítva, vele is jól elvagyok és sokszor jön azért ha beszélgetni akar valakivel
2021. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!