Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek sok (5 vagy több) testvére van? Milyen a kapcsolatotok velük, gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

6 tesóm van. Ebből néggyel nem tartom a kapcsolatot nagyon nyomós indokok miatt.

Eggyel együtt élek, jó a kapcsolatunk, a másikkal néha találkozunk amikor átjön és akkor keres, ha kell neki valami. Én csak születésnapra és névnapra írok neki.

2021. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
sziasztok Nekem 3 nővérem van ebből 1 tesóval tartom a kapcsolatot de azt is azért mert gyötri a lelkiismeret amiért gyerekkoromban olyan szörnyen bántak velem Ezt érdemes kideríteni Én családállításra mentem és bizony 46 évesen ott derült ki hogy ők hárman egy apától valók viszont én csak féltestvérük vagyok Ezért van az hogy kirekesztett voltam és fogyatékosként kezeltek 51/N
2021. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú első, az kemény. Szülőknél se találkoztok?
2021. máj. 17. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:

Halállal fenyegette egy a szüleimet+az örökségét akarta, a másik lopott és az örökségét kérte 30 évesen, a harmadik szintén lopott és átbszott minket, a negyedik meg próbálna lehúzni és kezesnek akart minket azért, mert már akkor se fizette a rezsit a lakására és behitelezte egy hapsi miatt akinek gyereket is szült.

2021. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 4 tesóm van, de nagyon jó a kapcsolatunk. Ők a "bástyák" rájuk mindig számíthatok.
2021. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Öt testvérem van, és rendkívül jó, szoros kapcsolatban vagyunk egymással.
2021. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem 4 tesóm van, 2 fiú, 2 lány. A 2 fiúval egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, közülük az egyikkel már 15 éve nem is találkoztam, azt se tudom mi van vele. A 2 lánytesómmal pedig napi szinten beszélgetünk, velük nagyon jóban vagyok.
2021. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8 tesóm van, hála Istennek, mindenkinek nagyon jó a kapcsolata egymással, a gyerekeink meg élvezik, hogy egy csomó unokatesójuk van. A magyarországiak sűrűn találkoznak, a külföldre szakadtak ritkábban. Én kerültem a legmesszebbre, 1 évben egyszer mindig hazalátogattam, csak a covid óta sajnos nem tudunk hazamenni, mert a karantént nem tudjuk bevállalni, a teszt meg sokba kerülne az egész családnak (együtt mennénk).

Interneten tartjuk a kapcsolatot, családi csoportban mindig megbeszéljük, kivel mi van.

2021. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!