Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem áll szóba velem a húgom...

Nem áll szóba velem a húgom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kicsinek szét választották és ő úgy nőtt fel hogy soha nem is ismert. Tegnap megtaláltam fel kerestem. Őszinte leszek azt hittem örülni fog nekem és átölelte vagy bármi, de semmi amikor el mondtam neki hogy évek óta keresem és hogy a bátyja vagyok azt mondta neki nincs családja és hogy mennyek el vagy rendőrt hív. Ez nagyon fájt nekem, ő az egyetlen testvérem.
máj. 20. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Jogos a reakciója. Soha semmit sem tudott a létezésedről. 🤷🏻‍♂️ Oda ment hozzá egy vadidegen ezzel a szöveggel, ne is csodálkozz, hogy nem ugrott a nyakadba.
máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez benne van. Szerintem, ha tudod, hogy hol lakik (ezek szerint igen), akkor írj neki egy levelet, hogy miből gondolod, hogy ő a húgod. Talán ér valamit. Egy munkatársam a bátyjával csinálta így végig. Neki bejött. (A tesó első körben elzavarta, megírta a levelet, utána pár évig jó tesók voltak, akkor a tesó meghalt.)
máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

1-es!


Azért nem kötelező ennyire ellenségesen viselkedni. Álljon meg a menet.

máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
#3, Miért te behívnál egy vadidegent és a kebledre ölelnéd?
máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem feltétlenül. De nem fenyegetőznék rendőrséggel
máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Aztán hogy találtad meg?
máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

5-ös: ha egy tök idegen férfi ott áll a lakásajtódnál, közli hogy a testvéred és be akar menni hozzád ennek alapján, te állsz, mint egy birka és beengeded?

Normális esetben egy nö nem enged be senki idegent, föleg nem ilyen nem túl valószínü szöveg miatt.

A rendörség megemlítése meg teljesen jogos.

máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

#3-as, "Álljon meg a menet." Hogy mi????????????


Hát valóban, álljon már meg a menet, ha odajön a házamhoz egy vadidegen pasas, nehogy már én legyek a rossz, amiért nem engedem be. Ha magától nem hajlandó távozni, én is hívnám a rendőrséget.

máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

ennyi elmebajost...


Valószínű érte valami trauma a család részéről, amiért így reagált.

Tenni nem nagyon tudsz semmit, legfeljebb megírod az elérhetőségedet egy levélben, a postaládájába teszed, hátha.

De amilyennek tűnik, ki fogja dobni.

máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Írj neki levelet szerintem is. És ez ahogy megközelítetted szerintem is rémisztő lehetett neki.
máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!