Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig ilyen szoros a kapcsolat az öcsémmel?

Figyelt kérdés

A szüleink nem igazán foglalkoztak velünk, különösen apa nem. Sőt ő nagyon csúnyán szokott viselkedni az öcsémmel, eléggé le rombolja az önbizalmát, ilyenkor én szoktam vele foglalkozni.

Azért furcsa nekem, mert ebben a korban inkább széthúznak a testvérek, mi viszont nem.

Én 20f, ő 17f



2021. jún. 27. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! A szoros testvérkapcsolat egy életen át el tud kísérni, nagyon jó dolog.
2021. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én 26 vagyok a nővérem pedig 29 mégis nagyon szoros a kapcsolatunk. Pedig már mind a ketten házasok vagyunk. Mégis mindent megbeszélünk egymással és össze tartunk.
2021. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó tesó kapcsolat az egyik legszebb és legritkább dolog ezen a világon. Becsüljed meg és légy azon, h.soha semmi és senki ne álljon közétek!
2021. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azért furcsa nekem, mert ebben a korban inkább széthúznak a testvérek, mi viszont nem."


Egyrészt, ez nincs így.


Másrészt, az szokott fura lenni, amit nem te csinálsz. Nekem a húgom a legjobb barátnőm, és azt tartom furcsának, akinek nem.

2021. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy normális dolog, főleg egynemű testvéreknél.
2021. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
kedvenc videóm a youtubon:" A normális ember mítosza"
2021. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normalis
2021. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek közöttünk is nagyon jó viszony van (pl: van amit a szüleimnek nem mondunk el, de egymásnak igen). 24n öcsém 15. Ellentétben a húgommal, aki most 21 és csak a becsúszott gyereke miatt beszélünk (én vagyok a keresztanyja és imádom ne értsetek félre), de előtte évekig martuk egymást.
2021. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!