Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy fiú-lány testvéri kapcsola...

Egy fiú-lány testvéri kapcsolat ez normális vagy beteges dolog?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és volt egy autóbalesetem ahol szilánkosra tört mindkét karom.Kórházban voltam aztán haza engedtek de képtelen voltam bármit is csinálni.Anya meg apa nem tudott mindig itthon maradni így sokszor szorultam a 17 éves öcsém segítségére aki megetetett,megitatott,segített zuhanyozni,öltözni,kitörölte a fenekemet meg egyéb kényesebb dolgokat.Az egyik barátnőm meg azt mondta hogy ez milyen undorító meg beteges dolog már és ő sosem mutatkozna meztelen az öccse előtt.Ez viszont kényszerhelyzet volt szerintem minden valamirevaló testvér megtenné.
2017. okt. 14. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd az undorító és beteges. Mindenki magából indul ki.
2017. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyaltalan nem beteges, sőt nagyon jó hogy ilyen segítőkést öcséd van
2017. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Amikor az öcsém kicsi volt, én is kitöröltem a fenekét, meg megfürdettem... Persze ahogyan a kérdést felteszed, úgy beteges. De a sztori alapján (ha maradunk a realitáson belül), akkor normális.
2017. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

nyilván normál körülmények között beteges lenne, nyilván nem mutatkozna egy felnőtt nő az öccse előtt meztelenül.


na de ez kényszerhelyzet volt, neked van igazad, a barátnő a hülye...

2017. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom a barátnőd így fog majd vélekedni akkoris ,ha netán a szüleit kell majd gondozni. Nem beteges egyáltalán , sőt nagyon szép dolog segíteni.
2017. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Sokat elárul ez a kijelentés arról a bizonyos "barátnődről". A saját beteges lelkivilágát látja bele. Ne is foglalkozz vele.

És légy hálás azért, hogy ilyen öcséd van.

2017. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ebben az esetben teljesen és ismeretlenül is gratulálok,hogy ilyen jólelkű, segítőkész srác lett.
2017. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azta, nagyon aranyos öcséd van :o Nem hiszem, hogy az én testvérem megtenne értem ilyen dolgokat..

A barátnődre meg inkább nem mondok semmit, mert törölnék a kommentemet :D Csak szánni tudom, ha egyrészt ő még egy ilyen helyzetben is csak arra tudna gondolni, hogy jajj, meg ne lássa valaki pucéron..Mellesleg ha a legközelebbi családtagjai előtt is így szégyenlősködik és vele történne meg mindez, akkor amíg nem forrnának össze a csontjai, nem fürdene meg nem töröltetné ki magát wc után?..:D

Másrészt ahogy az előttem lévők is írták, inkább ő a beteges és undorító, ha azt gondolja, két testvér egymásra izgul, ha meglátják egymást meztelenül..

2017. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább elismerendő.


Én nem biztos,hogy kitudnám törölni más fenekét.

Őszintén szólva a sajátom kitörlését sem nagyon kedvelem.

2017. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagyimmal történt ilyesmi, mikor 13 volt és a 6 évvel idősebb bátyja fürdette, etette, stb. Szerintem semmi beteges dolog nincs ebben.
2017. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!