Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » El kéne fogadni a húgom...

El kéne fogadni a húgom kapcsolatát mert normális dolog, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szituáció áll fent, hogy jómagam iszonyú jó viszonyt ápolok a húgommal, szerintem minta tesók vagyunk. Mindent megoszt velem, és én is vele, no flex, de igazából több mindent tudok róla, mint a szüleink.😄 Na most ugye már kamasz, ilyenkor már pasiznak a csajok meg minden...Nem is szeretem én ezt. Tehát lényeg a lényeg, a húgomnak is lett egy 'barátja", na hát ezalatt hogy mit értek, még én sem tudom. 3 hónapja vannak együtt, mutatott róla képet, hát..próbáltam nem agyvérzést kapni. Oké, nem nekem kell tetszen, hanem a húgomnak na de...Úgy néz ki mint egy narkós. Alapból semmi baj nem lenne a kinézetével, de tényleg olyan...Tetkói vannak (elég sok) Aggaszt a kinézete, meg az is, hogy emiatt a húgomat is piszkálni fogják, meg szerintem ne mutatkozzon egy ilyennel, már bocsánat. Amúgy a csávó 20, a húgom 15 éves, nem pont egy ilyen fiút képzeltem el mellé. Ráadásul..ne álszenteskedjünk, nagyon nem akarom, hogy 17-18 éves koráig elveszítse a szüzességét. Megőrülnék :( Haverok azt mondták, hogy beszéljek a pasival, hogy vagy szakít a húgommal, vagy elásom...Na de azért, ilyet nem kéne..Szóval ti mit tennétek? Szüleinknek hogy kéne elmondani? Van egy báttyánk, 25 éves, ő tuti kinyírná, ahogy ismerem, de ha anyáék megtudják, akkor a bátyánk is előbb-utóbb és azt nem akarom. Légyszi értelmeseket írjatok, köszöntem:D 17F



2021. júl. 2. 19:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális. A Pasi minimum liliom, tipró. Egy felnőttnek egy 15 évest táncba vinni elcsábítani bűn már jogi értelemben is.
2021. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Még jó hogy nem kell az engedélyed neki, sem ahhoz hogy kapcsolata legyen, ahhoz meg pláne nem mikor veszítse el. Úgy beszélsz mint egy hisztis apuka, mikor magad is félig gyerek vagy még.
2021. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%
"Egy felnőttnek egy 15 évest táncba vinni elcsábítani bűn már jogi értelemben is." Sajnos nem, Orbánék tettek róla. Ha hatvan éves dugná a tizennégy évest, akkor sem büntethető.
2021. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

Ha megakarod tartani a jó viszonyt ne szólj bele.

Ui: velem az egyetlen férfi az életemben aki jól bánt az a kitetovált kigyúrt rosszarcú fazon volt akivel a mai napig együtt vagyok. A többit, aki anyu apu szemének is tetszett próbálom örökre elfelejteni.

2021. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

A kamaszkori lángoló szerelem simán szembefordul a családdal. Szerintem a legjobb megoldás az elfogadás és inkább próbálni barátságban lenni a fiúval és megismerni, támogatni semmint tiltani mert a tiltás/nem tetszés pont az ellenkezőjét váltja ki a lányból, amolyan csak azért is vele leszek viszonyt, míg ha maximálisan támogatjátok lehet, hogy 1 hónap múlva ráun az egészre és kuka.

Ebben a támogató esetben viszont benne van a pakliban az is, hogy tényleg szimpi lesz a srác és ha együtt is maradnak sokkal jobb lesz a viszony a családok között, ha már az egész nem utálkozással indult.

2021. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

Mikor hagyjuk már el ezt a barom sztereótipíát, hogy ha tetovált tuti narkós, vagy fordítva..


Ne legyenek előítéleteid, helyette ismerd meg, azután mondj véleményt.

2021. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjad had csalódjon, mindentől nem védheted meg. Már HA csalódni fog egyáltalán persze, nem tudhatod mit hoz az élet.
2021. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Az se normális, hogy egy 20 éves 15 êvessel kezd, de az sem, hogy te ennyire rá vagy állva, mikor veszti el a húgod szüzességét...
2021. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem véletlen féltet a húgodat!! Az ilyen alakoktól én is félteném! És jobb kerülni az ilyeneket! És hiába azt mondjátok,hogy külső alapján ne ítéljük el,de ahogy leírta így az jön le nekem,hogy a cigitől meg ilyesmi dolgoktól nem áll messze!! És előbb utóbb a húgodat is belefogja vinni a rosszba,amit a faterod nem nézne jó szemmel és biztos,hogy kinyírná a fiút!
2021. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
78%
Tizenhét évesen nincs saját szerelmi életed, hogy inkább a két évvel fiatalabb tesódét akarod elcseszni?
2021. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!