Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » El kéne fogadni a húgom...

El kéne fogadni a húgom kapcsolatát mert normális dolog, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szituáció áll fent, hogy jómagam iszonyú jó viszonyt ápolok a húgommal, szerintem minta tesók vagyunk. Mindent megoszt velem, és én is vele, no flex, de igazából több mindent tudok róla, mint a szüleink.😄 Na most ugye már kamasz, ilyenkor már pasiznak a csajok meg minden...Nem is szeretem én ezt. Tehát lényeg a lényeg, a húgomnak is lett egy 'barátja", na hát ezalatt hogy mit értek, még én sem tudom. 3 hónapja vannak együtt, mutatott róla képet, hát..próbáltam nem agyvérzést kapni. Oké, nem nekem kell tetszen, hanem a húgomnak na de...Úgy néz ki mint egy narkós. Alapból semmi baj nem lenne a kinézetével, de tényleg olyan...Tetkói vannak (elég sok) Aggaszt a kinézete, meg az is, hogy emiatt a húgomat is piszkálni fogják, meg szerintem ne mutatkozzon egy ilyennel, már bocsánat. Amúgy a csávó 20, a húgom 15 éves, nem pont egy ilyen fiút képzeltem el mellé. Ráadásul..ne álszenteskedjünk, nagyon nem akarom, hogy 17-18 éves koráig elveszítse a szüzességét. Megőrülnék :( Haverok azt mondták, hogy beszéljek a pasival, hogy vagy szakít a húgommal, vagy elásom...Na de azért, ilyet nem kéne..Szóval ti mit tennétek? Szüleinknek hogy kéne elmondani? Van egy báttyánk, 25 éves, ő tuti kinyírná, ahogy ismerem, de ha anyáék megtudják, akkor a bátyánk is előbb-utóbb és azt nem akarom. Légyszi értelmeseket írjatok, köszöntem:D 17F



2021. júl. 2. 19:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ebben az egészben csak azt nem értem h te neked mi közöd hogy mikor veszti el a szüzességét? Ráadásul mi az h "megőrülnél"? Sem az apja, sem az anyja nem vagy hogy aggódjál érte, törődj a magad dolgával. A testvéred nem a te felügyeleted alatt áll, az a szülő dolga hogy figyeljen a gyerekre.
2021. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
21%
Lelehet pontozni azért mert leírom az igazságot(mert van ismerősöm akivel ugyanez megtörtént) #9-es voltam
2021. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretnéd fenntartani a jó kapcsolatot, akkor fogadd el. Ne viselkedj úgy 17 évesen, mint egy középkorban rekedt apuka. Lazulj el, és fogadd nyitottan, ha baj van, akkor majd hozzád fordul, és akkor adhatsz tanácsot, addig meg ne szólj bele.
2021. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
12-es Milyen rosszba? Annyit lehet a srácról tudni, hogy tetoválásai vannak, mint minden második 20 évesnek.
2021. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább ismerd meg. Ne ítéld el egyből, azért mert tetoválása van. Elmentek egyszer-kétszer valahova (mondjuk kávézni, fagyizni, ilyesmi), és beszélgess vele. Ha utána is úgy gondolod hogy nem jó ember, akkor talán közbeszólhatsz. De ez hogy 1 kép alapján ítéled el... Hugodnak meg legyen annyi esze, hogy nem adja magát egyből.
2021. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
2%
#14 de leírta,hogy úgy néz ki mint egy narkós!
2021. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%

Na, ilyenkor adok hálát az égnek, hogy nincsen bátyám.

Nem mondom azt, hogy a húgod tudja mit csinál 15 évesen, de akkor sincsen jogod beleszólni a dolgába. Magyarul, két lehetőséged van: vagy elfogadod, hogy vele akar lenni, vagy nem, és fősz a saját levedben. Te mit szólnál hozzá, ha a húgodnak nem tetszene a barátnőd, és mindenáron próbálna elválasztani titeket?

Másrészt, mi az már, hogy azért elítélsz egy embert mert tetoválása van?

Ez baromság, nagyon gyorsan változtass azon, hogy külső alapján ítélsz.

2021. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
12%

"jómagam iszonyú jó viszonyt ápolok a húgommal, szerintem minta tesók vagyunk."


Magyarul nem megy? :Đ


Próbálj meg drogot venni a csávótól. (persze vedd föl telóra az egészet, hangot elég csak). Ha netán árulna, akkor mondd, hogy majd mitomén holnapután vagy valami. Szólsz rendőrségnek, elviszik, kész. :D

2021. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
91%

Abban valóban igazad van, hogy ez a korkülönbség sok az ő korukban. Akkor lenne ez elfogadható, ha a húgod lenne már 20, a hapi meg 25.

De azért ebből a controllfreak viselkedésből meg vegyél vissza, mert ha nekiállsz pattogni, meg agyvérzést kapni, akkor csak azért is vele lesz. Mert tini, mert lázad. Ellened is, ha épp te képviseled a szabályozást. Ha meg beköpöd, akkor is utálni fog. Gondolom, majd anyudék helyre billentik, ha ott tart az ügy, hogy muszáj legyen őket is bevonnia, mert talizni akar, vagy valami. Addig viszont jobban tennéd, ha visszavennél, mert ebben a sztoriban így nem csak a csávó beteg, hanem a te hozzáállásod is. Azt meg majd a hugi eldönti, hogy kinek teszi szét és mikor.

2021. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
96%

Jobban jársz, ha ezt a példás kapcsolatot nem most rontod el.

Képzeld el azt a szitut, ha a te barátnőd nem lesz szimpatikus neki.

Persze, érthető hogy jót akarsz neki, de mindentől úgysem tudod megvédeni.

Inkább várj ki csendben és legyél most is jó testvére.

Beszélgessetek a srácról, ha mesél róla vagy te is megismered akár meg is változhat a véleményed.

Nekem is fura ez a mit akar a felnőtt a gyerektől.

De lehet a húgod már elég nagylányos vagy komoly és néhány év múlva ez az 5 év pont semmi,csak most okoz rossz érzést.

Ha mellette állsz és továbbra is jó testvére leszel többet tehetsz érte, mintha ajtóstul rontasz a házba és ráborítod az ellenérveidet. Ha kérdései, kétségei lesznek úgyis hozzád fordul majd. Azt kell kivárni.

Adj esélyt a srácnak is.

"Elásni" ráérsz akkor is, ha megismered 😀

2021. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!