Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket is szivatott az...

Titeket is szivatott az idősebb tesótok? Ha igen, milyen formában?

Figyelt kérdés
Anno nyaranta nővérem vigyázott rám, míg anyunk dolgozott. Én úgy 6-7 éves lehettem, ő meg 16. Általában délutánonként, már ebéd után nem sokkal mindig erőltette hogy feküdjek le délután aludni. Amikor egyszer nagyon nyaggattam, hogy most nem vagyok álmos, úgyhogy játsszon velem, ő kitalálta hogy játsszunk rablósat, amit én akkor nagyon izgalmasnak gondoltam. Hozott egy széket, ráültetett, majd azzal a széles, ezüst ragszalaggal összekötötte a kezemet és a lábamat, majd hozzátekert a székhez. Azt mondta hogy maradjak csendben, mert ha nem viselkedek a rabló beragasztja a szám! Persze 5 perc se telt el már kérdezősködni kezdtem, mire nővérem megunta, és egy nagy csík szalaggal leragasztotta a szám. Kis idő elteltével anyum hazatelefonált, hogy minden rendben van-e, neki azt mondta hogy lefektetett aludni. Fogalmam sincs meddig ültem ott, teljesen eluntam magam, de ez még mindig érdekesebbnek tűnt mintha aludnom kellett volna, és reméltem hogy tesóm legközelebb is játszik velem. Aztán mielőtt elengedett volna, megesketett hogy anyunak nem beszélek erről, ez a mi kis titkunk lesz. Persze mostmár tudom hogy csak le akart rázni, pont mint amikor aludni küldött, de akkor én nagyon komolyan vettem őt, és ettől függetlenül tudom hogy szeretett, és még most is jó kapcsolatban vagyunk.

2021. júl. 19. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
91%
Mindenkit szivattak a tesói szerintem ez normális, de ez a székhez kötözős dolog fura.
2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez kicsit tulzas.
2021. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Jó csaj lehet a nővéred. Az enyém sajna jóval dúrvább volt.
2021. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Az enyém is sokkal durvább volt. Ez inkább frappáns, kicsit poénos leszerelés volt tőle, nem a legkedvesebb ugyan, de szinte semmiség.

Az enyém ordított és megvert volna, míg nem maradok sírva a szobámban.

2021. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer megveretett az osztálytársaival (ő 8.-os volt, én 4.-es), mert unta, hogy a nyakára járok a szünetekben. Volt, hogy bújócskásat játszottunk, ő volt a hunyó, de nem indult el megkeresni, elment a barátnőivel. De semmi komoly, a szokásos testvérharcok voltak csak.
2021. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Párszor pofon vágott, de ennyi volt "csak".

(Születésemtől utált, de nem haragszom rá, szüleim tehetnek róla.)

2021. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Köztem és a nővérem között 2 év van ,de mindig megvert . Velem olyan is volt ,hogy az osztálytársival eggyütt én is mentem kirándulni (én voltam 4-es ő 6-os ) megkért,hogy olvassak neki valamilyen ásványról én ameddig olvastam ő lelépett a barátnőivel .
2021. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
2 bátyám van (4 és 6 évvel idősebbek), én lány vagyok. Semmi ilyen szivatásra nem emlékszem, csak a fiatalabb bátyám volt kicsit genya velem, ha más is látta, de egyébként meg pont ő jászott velem többet. Max egyszer meg akartak velem etetni valami növény virágát uncsitesómmal (na ő lány és kcsög volt velem mindig), de szerencsére voltam olyan okos, hogy nem ettem belőle (azóta tudom, hogy elég durván mérgező virág volt). Bár szerintem tesóm nem hagyta volna, hogy tényleg megegyem. Mindig vigyáztak rám.
2021. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Folyamatosan. Ment a verekedés, beszólogatàs, pókokkal dobàlás kiskorunkban. Annyi volt, de nem emlékszem mindenre, csak arra, hogy nem voltunk egy cuki bátyó-hugica kapcsolatban :D
2021. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem bíznék meg többet benne. inkább alszom, és akkor kelek fel, amikor akarok.
2021. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!