Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ilyen formában hatással...

Ilyen formában hatással lehetnek egymásra a testvérek?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy vannak olyan szerelmi kapcsolatok, amelyek nem túl etikusok, gondolok itt a tanár-diák szerelemre, vagy orvos-beteg kapcsolatra.

Tegyük fel, hogy van egy testvérpár az idősebb tag a srác, ő orvos, a húga pedig a beteg. A húga összejön egy orvossal, esélyes, hogy a bátyja kikezd majd egy beteggel?

Elég idióta kérdés, de kérlek válaszoljatok!



2012. febr. 17. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert más összejön egy orvossal, nem feltétlen fog ő is, nem fogja direktbe keresni hogy na most ki tetszik kivel kéne összejönni, az meg hogy mi etikus....az én véleményem szerint ezeknek semmi értelme, lehet lenne egy életre szóló házasság 2 ember között de neeem, mert a betege stb. volt.
2012. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te vagy a beteg aki reménykedik igaz?
2012. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen. Én vagyok a beteg. Iszonyúan meglepődtem mikor kiderült, hogy mi is az ábra a hugival.

Köszi a válaszokat! :)

2012. febr. 17. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem h sok kapcsolatot lehetne hozni a két testvér szerelme között. Ne komplikálj :) Mit gondolsz, te is bejössz neki? milyen orvos, sűrűn jársz oda?
2012. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem nem gyógyít, de elég gyakran összefutunk, már csak azért is mert egy környéken lakunk.. Tudom, hogy több, mint 4 éve van barátnője..de olyan, mintha irányomban nem lenne közömbös.
2012. febr. 17. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
ha barátnője van akkor hagyd. Te sem szeretnéd h más elszeresse a pasid igaz? Lehet h nem közömbös de ezt nem szabad kihasználni. Utána h bíznál meg benne, téged is elhagy majd másért ugyanúgy. Keress másik pasit, annyi van! Légyszi...
2012. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fogok rámászni. Felnőtt, érett férfi. Ha valóban tetszek neki lépni fog, csak az a baj, hogy ez a felejtés dolog nem olyan könnyen megy..Már több, mint 1 éve bele vagyok zúgva.
2012. febr. 17. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
basszus háromszor elolvastam de én nem értem :O :DD
2012. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Én se nagyon. Tényleg idióta kérdés!
2012. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!