Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható ha a szülő minősíthetetlen formában beszél gyermekével? Én gondolom csak úgy hogy nem jogosíthatja fel a szülőt csupán az hogy szülő arra, hogy pl d@gnek, s@ggfejnek nevezze gyermekét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek épúgy vannak jogai. Aki ilyeneket mond a gyerekének az szerintem nem is szereti. Valószínűleg vele is ezt csinálták. Vagy alkoholista, vagy olyan serelme van amit a gyerekre próbál rávetíteni.
2020. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*éppúgy javítva
2020. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyem elfojtott köze nincsen hozzá sérelem szerintem aminek a gyereke issza a levét.
2020. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen kapcsolat van két ember között, rokoni, ismerősi stb. Értelmes ember nem illet ilyen jelzőkkel másokat.
2020. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon szeretem a kiskamasz lányom, de nagyon is tud sggfej és szemét dög lenni, amit nem vagyok rest közölni vele. Sokszor egyszerűen bicskanyitogató, ahogy beszél. Nem vagyok egy gyerekverő, de sokszor éreztem már, hogy vissza kell fognom magam, nehogy felképeljem, annyira pimasz, pökhendi, pofátlan és bántó a viselkedése. Legszívesebben lekevernék neki egyet ilyenkor, de nem teszem. Szerintem ilyen, szülő tűrőképességét próbára tevő, határfeszegető kamaszt nagyon sokan láttunk már. Na ilyenkor mondok neki hasonlókat. Tudom, nem szép, de nagyon szeretném, hogy végre észrevegye magát. Nem is az zavar igazán, hogy velem ilyen, mert én szeretem mindenhogy. Hanem az, hogy ha másokkal is ilyen, pl. később a lakótársaival, párjával stb., akkor mindenki utálni fogja, mert sggfejnek fogja gondolni. Szóval igyekszem felrazni, hogy hahó, most épp sggfej vagy.
2020. febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Kedves előző, vajon honnan vette a stílusát a lányod? Ha neked ilyen szavak kijönnek a szádon, ne csodálkozz, hogy neki sincsenek gátlásai.
2020. febr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 6nak
2020. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én anyám fszopó krvának hív minket szóval…
dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!