Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez már beteges amit a nővérem...

Ez már beteges amit a nővérem művel. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A nővérem (19L) sokszor megkér, hogy csináljak róla képeket, amiket utána kirakhat az oldalára. Utálok vele képet csinálni, mert mindig összeveszünk. Folyton azt mondja hogy nem igaz hogy ilyen szerencsétlen vagyok, hogy még egy normális képet se tudok róla csinálni. Aztán ha kirakja a képet elveszi a telefonomat a tudtom nélkül, belájkolja, és kommentel a nevemben a képe alá. Múltkor is megzsarolt, hogyha nem lájkolom az új képét akkor letilt. Nem normális... Mit csináljak szerintetek? 16L

2021. aug. 4. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Kód a telefonodra. Azon felül ne fényképezd le.
2021. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
És, nem lenne jó, ha letiltana? Megoldódna a probléma.
2021. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Jeeez.

Letiltanám, és nem csinálnék róla több képet pl?


Nem tudom rájött-e, hogy a like-okból nem vesz kenyeret.

De amúgy legyen nálad mindig a telefon így nem tudja elvenni, másrészt, pedig töröld a kommentet, meg vond vissza a like-ot.

2021. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
98%
Hadd tiltson le, legalább nem kell vele foglalkoznod.
2021. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Kommentelnék én a "kommentem alá neki olyat, hogy utána kétszer is meggondolná, kinek a nevében tesz ilyeneket.
2021. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Érzelmileg zsarol téged. Valószínűleg szebbnek lát téged, mint önmagát és ezzel akarja kompenzálni ezt. A következőket kell neki mondani. “Nem az én hibám, ha szarul nézel ki, a fénykép a valóságot tükrözi. Tilts le nyugodtan. Fáj, hogy szebb vagyok nálad?” Ja és igen ahogy a többiek írták erős jelszóval védd le a telefonod.
2021. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
30%

Erre az én időmben nem a GYIK-en kerestünk megoldást. Ellustulnak az emberek, és mástól (vadidegenektől) várják a megoldást arra ami tulajdonképpen a CSALÁDI élet/kapcsolat része.

Bravó.

2021. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy innentől készítse maga a képeit, nem vagy a szolgája, a telefonod meg fogod és teszel rá egy képernyőzárat, vagy újjelnyomatolvasóval lezárod stb.
2021. aug. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Én szólnék a szülőknek a helyedben

A húgod segítségre szorul,és nem ez nem normális


Oké kérjen meg néha egy egy kép erejéig,de a többi...

2021. aug. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha fikázza az általad készített képet akkor felvilágosítanám, hogy a fényképész hozott anyagból dolgozik. Ha szerinte sz.r a fotó akkor a modellel van gond.


Javaslom, hogy a nővére keressen fel egy profi fotóst. Talán mégis jobban járnák ha letiltanád őt a közösségi médiában.

2021. aug. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!