Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Önző lennék? Mit tennétek a...

Önző lennék? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2hét múlva lesz az esküvő amúgy se lett volna nagy felhajtás családtagok 1-2barát és ennyi. Most a kialakult helyzet miatt csak 2tanuval szeretnénk megtartani. A szüleim és a testvérem is kiakadt, hogy nem tudnak részt venni, mert ők kint élnek Ausztriába és azt szeretnék, hogy lemondjam, hogy majd ha elmulik ez a vírus akkor tartsuk meg a testvérem azóta nem is beszél velem kerül minden kontaktust ez nekem rosszul esik és már úgy gondolom talán én gondolom rosszul, hogy megtartsuk az esküvőt. Ti mit tennétek a helyébe?
2020. ápr. 1. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Róluk szól az esküvő, vagy rólatok? Na ugye. Zsaroljanak mást.
2020. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jó a két tanús esküvő. Vigasztald meg a többieket, az ünnepi összejövetelt a meghívottakkal, az ünneplést, elhalasztjátok nyárra! Sokan vannak most így, meg lehet érteni. Kisgyerek is megérti, pl. egy születésnapi mókás bulira ment a meghívó után: a buli lesz,de elhalasztva! De a születésnapot nem lehet halasztani, és az esküvőt sem kell ezért.
2020. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Az esköüvö eleve kettötök ügye, nem az egész rokonságé!

Most tartsátok meg két tanuval és ha annyira akarják, akkor ha lesz rá lehetöség, tartotok valami ünnepséget.


Mellesleg ez most teszt is egyúttal, ki az, akinek ti vagytok fontosak és ki az, aki csak magára gondol!

2020. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
A lagzit megtartjátok később, az esküvőt pedig most. Nem kell a zsarolásnak és hisztiznek engedni.
2020. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Jelen helyzetben teljesen érthető. HA itthon élnének, és úgy akarnátok 2 tanúsat, akkor még talán megérteném, hogy rosszul esik nekik. De így nem.
2020. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen érthető és jó megoldás. Nagyon nem szép tőlük, hogy a jelenlegi helyzetben még ezzel is cseszegetnek.

Én nem mondanám le. Minek? Összeházasodnánk. Aztán ha lecseng ez az egész, utána szerveznék egy bulit a családnak, barátoknak, ahol közösen ünneplünk.

Majd mutasd meg nekik a válaszokat.

2020. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, bár mi is megtarthatnánk két tanúval!! Mi nem tudtunk eljutni a házasodási szándék bejelentéséig, mert az önkormányzat beszüntette a személyes ügyfélfogadást az anyakönyvi ügyekben, és így törölték a meglévő időpontunkat, és persze nem is adtak újat, mert nem tudják, meddig nem lesz ügyfélfogadás... én meg itt vagyok terhesen, és úgy néz ki, se rendes házasság, se babaváró, se semmi. Legyetek nagyon boldogok, hogy meg tudjátok tartani az esküvőt, és sz*rjátok le, hogy a család "kiakad"-e vagy sem. Undorító, hogy nem tanúsítanak megértést ebben a helyzetben. Ha most lemondjátok az esküvőt, akkor nem lehet tudni, mikorra kaptok új időpontot... egyszerre fogjuk megrohamozni a hivatalokat mi, akik pórul jártunk. Mindenképpen tartsátok meg!!
2020. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Ha nincs különösebb következménye, hogy lemond az esküvőt, tedd meg! Teljesen természetes, hogy a családod osztozni szeretne az örömödben! Ha neked ez nem fontos, tartsd meg az esküvőt, te döntöd el mit akarsz!
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Tartsátok meg most! a

A család békéljen meg a helyzettel, majd összejöttök ünnepelni, ha hazaérnek.

Szép esküvőt, sok boldogságot Nektek!

2020. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

először is, ez csak az anyakönyvvezetős, max templomi lesz a családdal.

ha viszont egyikőtök nincs megkeresztelve stb. akkor Skype esküvő :D most ezerrel megy a digitalizálás Las Vegasban pl. műholdasan lehet követni az esküvőt a világ bármelyik pontjáról :)

2020. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!