Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet hülye kérdés de: a...

Lehet hülye kérdés de: a tesómra haragudhatok-e jogosan úgy hogy a házunkba sem fogadom többé ha megbantotta a másik tesomat? Jogos a haragom? A többi lent

Figyelt kérdés

Tehát 3an vagyunk testvérek.

Én vagyok a legkisebb de lényegtelen.

A középső tesom férjének családja kaptak 2 zsák cipőt amit a szegényeknek kellene adniuk(segély cipők amit azért kapták hogy a szegényeknek osszák szét) es a legnagyobb tesom ment elhozni a cipőket.

Mondtak neki (akiktől hozta) hogy ezek segély cipők és majd vki elfogja vinni tőlük.

A legnagyobb tesómék eléggé szegényesen mondhatom élnek és a gyerekeik akik már 20évesek választottak a zsákból maguknak mert azok amúgyis a szükségben lévőknek volt küldve és nekik nem lenne annyi pénzük hogy olyat vegyenek.

Igen ám de ezek nagyon drága cipők 50-70e ft os cipők.

Majd az történt hogy a középső tesómekhoz eljutott a zsák cipő és észrevették hogy hiányzik belőlle és a legnagyobbik tesomat mindennek lehordta hogy milyen egy tolvaj stbstb és hogy küldje el nekik azokat a cipőket amiket kivett a zsákból.


Amikor én meghallottam hogy egy cipőt sem akarnak adni a segély cipokbol a tesóm 2 gyerekének, magamban nagyon megharagudtam. Azt is elfelejtettek hogy a nővérem (a legnagyobb) milyen sokszor küldött anno ajándékot amikor neki jól ment és mi a szüleimnél laktunk ,azaz szűkösen éltünk.


Jogos a haragom?


2021. aug. 20. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha nagytesódék nagykorú gyerekei enyyire rászorulnak, miért a drágább cipõket kellett kiválogatniuk?
2021. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mind drága cipők kivétel nélkül
2021. aug. 20. 23:39
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem ha a középső tesód kapta hogy került a nagy tesodhoz először ? Amúgy azért képzeld el hogy a mondod egy szervezetnek hogy viszel 40 cipőt de végül 35 érkezik meg és mondod hogy bocs a tesóm kivett 5-t gondolom nem a tesód fogja az 5 családot felhívni hogy nekik miért nem jut cipő megint
2021. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
a 20 évesek vegyenek maguknak, ne lopjanak
2021. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szervezetnek küldték hanem azért kapták hogy szétosszák akiknek szükséguk van rá.
2021. aug. 20. 23:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért így gondolom nem ugyanaz.
2021. aug. 20. 23:57
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, hisz a "segélycipők" mindig is a drága kategóriából voltak... Mesike habbal.
2021. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi informacio keves Ki adta a cipoket, kinek kell tovabb adni.Egyik novered lopott , elvette anelkul, hogy legalabb megkerdezte volna, a masik pedig visszakovetelte amivel neki kell elszamolni. Nem nagy ugy, majd ok megoldjak.Ilyen dologert ugy megharagudni, hogy kitiltod a hazadbol, kicsit eros. Azt sem lehet megerteni, miert a tolvajt veded, miert nem ot zarod ki a lakasodbol,ha mar keretlen prokator vagy.Bar ez a kitiltas eleg brutalis megoldas, vagy ha megis megy le is lovod? Maradj ki belole, nem kert fel senki hogy osszad az igazsagot es ilyen sulyos donteseket hozz.
2021. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha el kell vele számolnia tételesen jogosan kérte. Egyébként lehetne mindegy, bár azt sem értem, a 20 éves miért kell kukázzon. VALAMI munka biztos lenne, csak maximum ahhoz nincs kedve de a márkás cipő meg jól jön. Itt inkább ez a ciki, nem a két pár adomány cipő sorsa
2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

7-esnél a pont!

Nem is érdemes gondolkodni ezen a hülyeségen. Ilyen a valóságban nincs.

2021. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!