Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell mindenem megosztano...

Miért kell mindenem megosztanom az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Én 16f, ő 10f. Egy lusta selejt, egyfolytában őrjöng, üvölt.

Amikor vettem egy asztalit amin tudok rendesen modellezni, kisírta hogy játszhasson rajta. Játék alatt azt értsd hogy a barátaival játszik valami FireMC szerveren és ha veszít üti a billentyűzetemet.. Egyet már szét is tört egy hete, aztán amiatt lett ideges hogy egy 1000 ftos olcsót vettem..


Azon gondolkozom hogy inkább eladnám a gépem, de így kb 100e forint mínusz lenne és még a hobbimat sem tudnám csinálni :(


Jelszavazni nem fogom mert a kis szarházi még szétverné a gépem amikor nem vagyok itthon..


2021. aug. 23. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Én hasonlóan vagyok az öcsémmel, mi pont annyi idősek vagyunk mint ti. Az én öcsén nem akkora barom, mint a tied szerencsére, de azért nem könnyű eset. Az a baj, hogy ha a szülők mindent elnéznek neki, akkor ilyen kis féreg lesz. 😡
2021. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
90%

Miért adnád el?

A gyereknek pedig meg kell mondani, hogy ez a te géped és te határozod meg, hogy mikor és mennyit játszhat vele. Mondjuk játszhat vele két órát. Ha pedig tönkretesz valamit, akkor a zsebpénzéből ki kell fizetnie + ha kettétöri a billentyűzetet, akkor te pedig a fején fogod négyfelé törni és többet nem használhatja.

Nehogy már ő legyen az erősebb. :)

2021. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 Jah.. Ha meg felhozom hogy szétverte a cuccom jön az “ő még kicsi”
2021. aug. 23. 17:28
 4/25 A kérdező kommentje:
#2 Én legszívesebben ezt tenném. Alapból nem is akarom hogy játsszon. Van egy Martin nevű srác, na annak a húfára kezd már hasonlítani… AMIT NEM AKAROK
2021. aug. 23. 17:30
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha saját pénzből vetted akkor öcsinek nem sok köze van a géphez. Szülőket nem lenne érdemes bevonni?
2021. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Verd meg amikor nem normális. Ilyen a testvéri szeretet 😀
2021. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ötös. Már mondtam nekik de mivel “nincs pénzük” gépet venni neki így muszáj megosztanom vele vagy elveszik. Privátban kaptam viszont egy jó ötletet, hogy vigyem el nagyszülőhöz, akikkel szerencsére jobban kijövök
2021. aug. 23. 17:35
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Én szüleim is folyton azt mondják, hogy ő még kicsi mikor kreténkedik.

Én meg kapok a szíjjal ha rossz vagyok.

2021. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Törd el rajta párszor további darabokra azokat a billentyűzeteket, amiket gajra vág és ne törődj azzal mint mondanak a szüleid. Ha van egy kis sütnivalójuk észreveszik, hogy vagy veled, vagy az öcséddel valami gáz van (remélhetőleg az utóbbi valóságot ismerik fel). Vasmarok, nem tudsz mást.
2021. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Ohh aki nincs ilyen helyzetbe :D Hasonló van itt is. Én már dolgozok, nyáron pláne, és g*ci a PC-t, telefont, Xboxot MINDENT ő is használhat. Ha elbassza akkor "még kicsi, ne legyél gonosz". A fszt nem... 😒
2021. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!