Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért vannak ilyen családok/em...

Miért vannak ilyen családok/emberek?

Figyelt kérdés

A testvéreim ellenem hangolják a szüleimet. Leginkább az édesanyukám hagyja ezt. Miért ilyem gyenge? Olyanokkal élek együtt, akik kezdeményezik a veszekedést. Tudjátok milyenek? Provokálnak, egyszerre többen jönnek rám (5-en élünk együtt, szüleim, testvéreim) és bántanak. Szavakkal. Olyan pszichés terhelés alatt vagyok hónapok óta. Elképesztő. Én nem is szólok hozzájuk. Rendszereto vagyok, ápolt, nem lopok, ivás, cigi, drog nincs az életemben, soha nem is volt.


Alapból érzékenyebb vagyok, és olyanokkal bántanak, amik nem hatnak egészségesen egy úgymond fejlődő szervezetre. "Nem viszed semmire, fasszopo kuva vagy"( életemben nem volt dolgom még férfiakkal... ezért is cikiznek).."nincsenek ismerőseid, kapcsolataid". Hogy lenne, amikor kiskorom óta rombolják az önbizalmamat? Alsós koromban zaklatott az egyik tanarnom. Nagyanyám lenézett mindig, mert erős négyes tanuló voltam, és őszinte gyerek. Nem tiszteletlen, de én nem hunyászkodok meg, ha bántanak. Ez miért baj..


Szerintetek miért tekintenek rám boxzsáknak? Én soha nem kotekedek, nem okoz örömet, a békét szeretem. Gyomorideg gyötör, ha veszekedés van, de a családom minden dühét rajtam töltik ki.


Egyszer, amikor már nagyon kikészültem tőlük, (akkor is a semmiből csaptak le rám egyszerre) azt mondtam, hogy "bárcsak meghalnék mellőletek, olyan rosszindulatúak vagytok." Erre azzal szekálnak, hogy elmebeteg vagyok, baj van velem. De könyörgöm...hónapok óta tart ez. Ki az az ember, aki kikészülés nélkül bírná ezeket?


Valaki írjon légyszi, aki hasonló helyzetben, de kijutott sikeresen, és azóta boldog!:(


19/L



2021. okt. 9. 19:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*boxzsákkémt
2021. okt. 9. 19:45
 2/29 A kérdező kommentje:
Testvéreimnek mindent fizettek/fizetnek. Én meg ha uzsonnára pénzt kérek, akkor azt mondják, hogy tarhálom tőlük a pénzt? És hogy nekem kielégíthetetlen vágyaim vannak...!? Ami nem igaz. Nekem nincsenek pothajaim, műszempillám semmi ilyen plusz kiadas nincs miattam. Nem értem. Valaki valamit írjon légyszi. Ezekkel beszélni nem lehet
2021. okt. 9. 19:50
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is hasonló szituációban voltam, meg kell szabadulni a mérgező közegtől. Nagykorú vagy, költözz el, zárd ki az életedből azt, ami nem segít előre. Én már 18 évesen elmentem, iskola, munka, albérlet.

25 vagyok, boldogabb, mint valaha. Jó munkahely, boldog párkapcsolat, családommal nem beszélek. Maguknak köszönhetik, hogy nem részesülnek az én örömömben. Azt pedig kijelenthetem, hogy a lelki terrorjuk nem jött be, mivel többre vittem, mint anyám, apám és nevelő apám együtt. A döntés rajtad áll, ebben akarsz élni és tönkretenni az életed? Vagy erőt veszel magadon és kitörsz, majd a saját életed kovácsa leszel.

2021. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Romák vagytok?
2021. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 Nem.
2021. okt. 9. 20:20
 6/29 A kérdező kommentje:
Magyarok vagyunk azt látod. Cigányok osszetartobbak :(
2021. okt. 9. 20:21
 7/29 A kérdező kommentje:
Legalábbis szerintem. Ott ha valamelyiket megverik, akkor mindenki a védelmére kell.
2021. okt. 9. 20:22
 8/29 anonim ***** válasza:
42%
Olyan, mintha azok lennétek. De amúgy igen, próbálj meg elköltözni. Az albérlet nem a legjobb befektetés, ha saját lakást szeretnél, de még mindig jobb, mint a jelenlegi helyzeted.
2021. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8 teljesen megértem a véleményed.
2021. okt. 9. 20:24
 10/29 A kérdező kommentje:
Annyiban más, hogy itt nincs olyan,hogy tettlegességig fajulna a helyzet.
2021. okt. 9. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!